Biedronka ogłosiła konkurs! Do wygrania KOSMICZNA kwota pieniędzy

Biedronka ogłosiła konkurs! Do wygrania KOSMICZNA kwota pieniędzy

Biedronka nie przestaje zaskakiwać swoich klientów. Niezwykłe okazje, wielkie akcje promocyjne i kusząca oferta sprawiają, że miliony Polaków codziennie robią zakupy w tej sieci. Teraz jednak każdy z nas może wygrać kosmiczną kwotę pieniędzy, która stanowi nagrodę w najnowszym konkursie sklepu. 

Biedronka nie bez powodu jest jednym z najpopularniejszych w Polsce sklepów, w którym każdego dnia zakupy robią miliony z nas. Częste akcje promocyjne, konkurencyjne oferty cenowe oraz wyjątkowe wyprzedaże sprawiają, że sieć bardzo szybko przekonała do siebie Polaków i zdobyła dominującą pozycję na rynku. Teraz po raz kolejny Biedronka przygotowała dla swoich klientów coś niesamowitego. Właśnie ogłoszono oszałamiający konkurs, w którym główną nagrodą jest kosmiczna kwota pieniędzy, o której większość z nas może tylko pomarzyć.

Biedronka ogłasza niesamowity konkurs

Wczoraj ruszył wielki konkurs, organizowany przez sieć Biedronka. "Piórko" jest jedynym w swoim rodzaju konkursem w naszym kraju, w którym dwie osoby mają szanse wygrać kosmiczną kwotę 100 tys. złotych, a z ich działań powstaje unikatowa książeczka dla dzieci. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: "Tekst" oraz "Ilustracje" i nie jest organizowany po raz pierwszy, jednak zawsze cieszy się gigantyczną popularnością młodych pisarzy i ilustratorów. - 8 tys. nadesłanych ilustracji i tekstów, 130 tys. sprzedanych egzemplarzy książek, 800  tys. zł przeznaczonych na nagrody dla laureatów oraz całe grono miłośników ich twórczości - to efekty dotychczasowych czterech edycji naszego konkursu Piórko. Już teraz z ekscytacją czekamy, czym tegoroczni uczestnicy zaskoczą zarówno jurorów, jak i tysiące klientów Biedronki - opowiada o akcji Anetta Jaworska-Rutkowska, kierownik ds. relacji zewnętrznych i CSR w Jeronimo Martins Polska S.A.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zasady konkursu "Piórko" organizowanego przez Biedronkę

W tym roku konkurs ruszył już 17 stycznia i potrwa aż do 26 lutego. Przez ten czas uczestnicy muszą wysłać maksymalnie 3 prace zawierające od 20 do 60 tys. znaków, a tematem głównym jest stworzenie wciągającego i niebanalnego opowiadania dla najmłodszych czytelników. Po wybraniu najlepszego tekstu jego autor otrzymuje nagrodę i rozpoczyna się drugi etap konkursu, w którym wyłoniony zostanie kolejny zwycięzca. Tym razem na podstawie wybranej historii uczestnicy będą musieli stworzyć wyjątkowe ilustracje. Z połączenia prac dwóch zwycięzców stworzona zostanie książka, która trafi do sprzedaży w sieci Biedronka. Jak podkreśla organizator, jest to szczególna szansa dla debiutujących artystów, którzy ukończyli 18 lat. Dozwolone jest również zgłaszanie się osób, które uczestniczyły już w poprzednich edycjach, lecz nie zostały laureatami. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Solorz rezygnuje! Jest nowy szef Polsatu
  2. ZUS bierze się za symulantów. Wnikliwe kontrole, żaden nie umknie
  3. Magda Gessler w szokujących słowach o swoim pierwszym mężu. Tego nie spodziewał się nikt!
  4. Ile waży Małgorzata Kożuchowska? Gwiazda uprawia nietypowy sport
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  Następny artykuł