Biedronka nie przestaje zaskakiwać swoich klientów. Niezwykłe okazje, wielkie akcje promocyjne i kusząca oferta sprawiają, że miliony Polaków codziennie robią zakupy w tej sieci. Teraz jednak każdy z nas może wygrać kosmiczną kwotę pieniędzy, która stanowi nagrodę w najnowszym konkursie sklepu. 

Biedronka nie bez powodu jest jednym z najpopularniejszych w Polsce sklepów, w którym każdego dnia zakupy robią miliony z nas. Częste akcje promocyjne, konkurencyjne oferty cenowe oraz wyjątkowe wyprzedaże sprawiają, że sieć bardzo szybko przekonała do siebie Polaków i zdobyła dominującą pozycję na rynku.

Teraz po raz kolejny Biedronka przygotowała dla swoich klientów coś niesamowitego. Właśnie ogłoszono oszałamiający konkurs, w którym główną nagrodą jest kosmiczna kwota pieniędzy, o której większość z nas może tylko pomarzyć.

Biedronka ogłasza niesamowity konkurs

Wczoraj ruszył wielki konkurs, organizowany przez sieć Biedronka. „Piórko” jest jedynym w swoim rodzaju konkursem w naszym kraju, w którym dwie osoby mają szanse wygrać kosmiczną kwotę 100 tys. złotych, a z ich działań powstaje unikatowa książeczka dla dzieci. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: „Tekst” oraz „Ilustracje” i nie jest organizowany po raz pierwszy, jednak zawsze cieszy się gigantyczną popularnością młodych pisarzy i ilustratorów.

– 8 tys. nadesłanych ilustracji i tekstów, 130 tys. sprzedanych egzemplarzy książek, 800  tys. zł przeznaczonych na nagrody dla laureatów oraz całe grono miłośników ich twórczości – to efekty dotychczasowych czterech edycji naszego konkursu Piórko. Już teraz z ekscytacją czekamy, czym tegoroczni uczestnicy zaskoczą zarówno jurorów, jak i tysiące klientów Biedronki – opowiada o akcji Anetta Jaworska-Rutkowska, kierownik ds. relacji zewnętrznych i CSR w Jeronimo Martins Polska S.A.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To najlepsze promocje w historii Biedronki!

Zasady konkursu „Piórko” organizowanego przez Biedronkę

W tym roku konkurs ruszył już 17 stycznia i potrwa aż do 26 lutego. Przez ten czas uczestnicy muszą wysłać maksymalnie 3 prace zawierające od 20 do 60 tys. znaków, a tematem głównym jest stworzenie wciągającego i niebanalnego opowiadania dla najmłodszych czytelników. Po wybraniu najlepszego tekstu jego autor otrzymuje nagrodę i rozpoczyna się drugi etap konkursu, w którym wyłoniony zostanie kolejny zwycięzca. Tym razem na podstawie wybranej historii uczestnicy będą musieli stworzyć wyjątkowe ilustracje.

Z połączenia prac dwóch zwycięzców stworzona zostanie książka, która trafi do sprzedaży w sieci Biedronka. Jak podkreśla organizator, jest to szczególna szansa dla debiutujących artystów, którzy ukończyli 18 lat. Dozwolone jest również zgłaszanie się osób, które uczestniczyły już w poprzednich edycjach, lecz nie zostały laureatami.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 

  1. Solorz rezygnuje! Jest nowy szef Polsatu
  2. ZUS bierze się za symulantów. Wnikliwe kontrole, żaden nie umknie
  3. Magda Gessler w szokujących słowach o swoim pierwszym mężu. Tego nie spodziewał się nikt!
  4. Ile waży Małgorzata Kożuchowska? Gwiazda uprawia nietypowy sport
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający

 

Biedronka, Lidl czy Carrefour? Wiemy, gdzie zrobicie najtańsze zakupy [RANKING]


ŹRÓDŁOse.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.