Biedronka od lat walczy o swoją pozycję na rynku oraz wizerunek sklepu, do którego blisko jest wszystkim Polakom. Dzięki swoim akcjom i promocjom uważana była za jedną z ulubionych sieci w naszym kraju, teraz jednak wszystko może się zmienić. W jednym sklepie naleziono coś obrzydliwego i właśnie trwa wielkie odszczurzanie. 

Biedronka jako jedna z największych sieci w naszym kraju musi bezustannie dbać o swój nienaganny wizerunek. To właśnie dzięki niemu miliony Polaków zaufały sklepowi i nie boją się robić tam swoich codziennych zakupów, dzięki którym firma zarabia kolosalne pieniądze.

Przez ostatnie wydarzenia jednak wszystko może się drastycznie zmienić, w internecie bowiem pojawiło się obrzydliwe nagranie, po którym z pewnością wielu klientów już nigdy nie wróci do marketów z owadem w tle. Biedronka zapowiedziała wielkie odszczurzanie, a Polacy nie mogą uwierzyć w to, co się dzieje.

Wielkie odszczurzanie w sieci Biedronka

Choć o sprawie Pikio.pl pisało już wczoraj, teraz Biedronka oficjalnie skomentowała całą sytuację.

– Jest nam przykro, że w tej placówce, mimo powyższych działań, pojawiły się gryzonie. Oczywiście uczuliliśmy pracowników, by dodatkowo monitorowali salę sprzedaży pod tym kątem – mówiła w rozmowie z „Faktem” Justyna Rysiak, menadżer ds. relacji zewnętrznych Jeronimo Martins Polska.

Dalej kobieta podkreślała, że już zostały zlecone wszystkie niezbędne czynności, by uprzątnąć sklep oraz pozbyć się niechcianych zwierząt.

– Niezwłocznie po otrzymaniu informacji o gryzoniach w tym sklepie, uprzątnęliśmy placówkę, usunęliśmy bakalie z sali sprzedaży oraz wezwaliśmy firmę deratyzacyjną – mówiła.

Klienci nie dowierzają jednak, by miało to coś dać i w komentarzach głośno wyrażają swoje obawy, że sytuacja może się powtórzyć w różnych sklepach na terenie całego kraju.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 

  1. Koniec Macedonii? Parlament przyjął ustawę, która totalnie zmienia nazwę kraju
  2. Puścili 92-latce Pawła Domagałę. Nie wytrzymała
  3. Partia Biedronia na podium w sondażu! Czeka nas przełom w polityce?
  4. „Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie
  5. Rodzina Magdy Gessler budzi wielkie kontrowersje! Kim jest brat restauratorki?

 

Najbardziej gorszące sceny z Biedronki, Lidla i innych polskich sklepów

ŹRÓDŁOnczas.com

Redaktor, recenzent, copywriter.