Biedronka odpaliła szokującą promocję, porażająco niskie ceny produktów. Jest jednak jeden HACZYK

Biedronka odpaliła szokującą promocję, porażająco niskie ceny produktów. Jest jednak jeden HACZYK

Biedronka znów szokuje niskimi cenami produktów. Nowo wydana gazetka promocyjna zaskakuje swoimi okazjami. Klienci na pewno się skuszą, ale jest jeden haczyk.

Biedronka bardzo lubi zaskakiwać swoich stałych klientów i tym samym przyciągać nowych. Co chwilę wydają promocyjną gazetkę, w której jest mnóstwo okazji do oszczędności. Specjaliści od PR tego typu dyskontów nieustannie głowią się, jak przyciągnąć klientów. Zwykle im się to udaje, promocje są naprawdę opłacalne, ale prawie zawsze jest jakiś haczyk. O co chodzi tym razem?

Wyjątkowe promocje Biedronki. Jaki jest haczyk?

W najnowszej gazetce popularnego dyskontu pojawiła się okazja, na którą ucieszą się amatorzy masła. W ostatnich latach ceny masła w Polsce i Europie gwałtownie wzrosły. Po tym, jak Komisja Europejska w 2015 roku zdecydowała o zniesieniu systemu kwot mlecznych, doprowadziło to do zwiększenia produkcji. A kiedy zniesiono limity - podaż mleka gwałtownie wzrosła. Rolnicy w związku z tym zaczęli produkować więcej, co doprowadziło do spadku cen za ich produkty. Niskie ceny mleka uderzyły w producentów ze względu na wyższe ponoszone koszty całkowite. To spowodowało spadek produkcji masła, a co za tym idzie - ich cena w sklepie drastycznie wzrosła. 

Polskim mleczarzom, jako jednym z nielicznych w Europie, udało się przetrwać ciężki okres, ale w dalszym ciągu nie udało się zatrzymać cen masła na poziomie, jaki był przed załamaniem rynku. Z kryzysem wiązała się również zmiana gramatury masła z 250 g na 200 g, aby na pierwszy rzut oka wydawało się, że zmiana w cenie nie jest taka kolosalna. Dlatego też każda kolejna promocja w dyskontach przyciąga masy klientów. W najnowszej gazetce Biedronka proponuje cenę za kostkę 3,75 zł przy zakupie dwóch sztuk. Jednak jest mały haczyk - promocja jest dostępna dla klientów posiadających specjalną kartę sklepu - Moja Biedronka. Osoby nieuważnie czytające i nieposiadające jej, mogą się rozczarować przy kasie, gdyż cena bez karty to 5,99 zł. 

Biedronka i inne dyskonty nieustannie kuszą promocjami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To niejedyne promocje, które pojawiły się w sklepie. Zbliża się lato, a więc sezon udany dla rolników. Pogoda z początków roku nie zapowiadała urodzajnych plonów, ale ostatnie deszczowe dni mogą zweryfikować branże rolniczą i sadowniczą. W sklepach już pojawiły się pierwsze promocje na nowalijki, a z końcem maja przyjdą już nowe, sezonowe okazje. Biedronka reklamuje przede wszystkim polskie produkty rolnicze, więc w jej ofercie znajduje się botwina w promocji oraz rabarbar, bardzo charakterystyczny właśnie dla wczesnego lata. 

W ofercie jest niezliczona ilość okazji, na pewno znajdzie się wielu chętnych. W wielu dyskontach toczą się dosłowne walki o wprowadzone produkty, w oszałamiających cenach. Jednakże, trzeba zawsze dokładnie czytać oferty, aby nic nie przeoczyć. Dyskonty często liczą na brak uwagi klientów i przeoczenie kluczowych informacji. Kuszenie promocjami to jedno, a drugie to wyłapywanie haczyków z tym związanych. 

źródło: Fakt

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  2. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  3. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji
  4. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  5. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  6. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News