We wszystkich miastach ogromne obiady za 2.99 zł. Polakom opadły szczęki

We wszystkich miastach ogromne obiady za 2.99 zł. Polakom opadły szczęki Źródło: Fot. pxhere.com

Biedronka, galerie handlowe, Tesco, Lidl, Kaufland i inne supermarkety to najczęściej odwiedzane przez Polaków miejsca w weekendy. Dni wolne wielu z nas całkowicie poświęca na odpoczynek, toteż nie wszystkim chce się gotować. Dlatego ogromny obiad za 2, 99 zł to bardzo kusząca oferta.

Biedronka cały czas jest pod wielką presją. Sieć walczy bowiem o utrzymanie miana ulubionego sklepu Polaków. Dlatego musi na bieżąco monitorować promocje wypuszczane przez konkurencje.

Biedronka musi uważać na konkurencje

Od kiedy wszedł program 500 plus. Polska stała się jednym z najważniejszych na świecie rynków dla zagranicznych gigantów. Okazało się bowiem, że Polacy są mało oszczędni. Wolą od razu wydać na przyjemności to, co wpływa im na niż oszczędzać na czarną godzinę. Co ciekawe, niektóre rodziny zaczęły "balować" do tego stopnia, że... zadłużyły się. Chwilówki bowiem chętniej udzielają kredytów osobom, które mają stały dochód z 500+. Bardziej oszczędne rodziny z kolei śledzą najnowsze gazetki popularnych sieci. Takich jak Biedronka, Lidl czy Kaufland i wypatrują prawdziwych okazji. Jedną z nich jest obiad za 2, 99 zł. To bardzo dobra oferta dla ludzi, którzy nie lubią spędzać pół dnia w kuchni, a chcą tanio zjeść. W ten weekend Biedronka będzie sklepem pierwszego wyboru dla wielu Polaków. Zestawy obiadowe to jedno, ale również wśród standardowych produktów znajduję się wiele okazyjnych pozycji. Jeśli ktoś jednak chce samemu ugotować obiad, to znakomitą propozycją wydaje się być łopatka wieprzowa za jedyne 7, 89zł. Z takie łopatki można ugotować na przykład pyszny gulasz. Jeśli ktoś miałby jednak ochotę na kotlety. To w promocji "kup 3", półkilowe opakowanie mięsa mielonego to koszt rzędu 3, 99zł.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Biedronka jednak wprowadziła także ofertę gotowych obiadów, którą zachwyciło się wielu Polaków. Ważący pół kilograma słój gotowych do odgrzania pulpetów pomidorowych w sosie pomidorowym kosztuje 2, 99zł. W tej samej cenie sieć oferuje także fasolkę po bretońsku oraz gołąbki w sosie pomidorowym. A na deser banany 2,45 zł/kg lub różowe winogrono 4,45 zł/kg - w przecenie o ponad 50%.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące nagranie video ws. afery taśmowej! Nikt wcześniej go nie widział
  2. Ubijała masło u Donatana, teraz zrywa swoje zaręczyny. I to z hukiem!
  3. „Dajecie darmozjadom 500 plus żeby się ku*wa rozmnażali”. Nergal ostro do rządu PiS
Źródło: biedronka.pl, fakt.pl Następny artykuł