Powstała nowa Biedronka z miażdżącymi promocjami dla oszczędnych. Mieszkańcy wniebowzięci

Powstała nowa Biedronka z miażdżącymi promocjami dla oszczędnych. Mieszkańcy wniebowzięci Źródło: fot. wikimedia.org

Biedronka na polskim rynku istnieje już od lat i należy do czołówki, jeżeli chodzi o ulubione sklepy Polaków. Jednak teraz powstał zupełnie nowy punkt, którego promocje potrafią powalić na kolana.

Biedronka od lat kusi klientów szerokim wachlarzem asortymentu oraz przystępnymi cenami. W sklepach możemy znaleźć zarówno jedzenie, jak i chemię domową, sprzęt elektroniczny oraz książki. Jak na sieć dyskontów, które często nie zajmują jakichś niewiarygodnych powierzchni, nie da się ukryć, że jest to naprawdę szeroka oferta. Jednak to, co teraz przygotowała Biedronka, zaskoczy wielu klientów. Jest to dopiero drugi tego typu sklep w całej Polsce.

Biedronka rozszerza działalność

W Gdańsku powstanie zupełnie nowy sklep pod szyldem loga z uśmiechniętym owadem, a będzie to drugi w Polsce outlet. Będziemy w nim mogli kupić w bardzo okazyjnych cenach zarówno sprzęt RTV, AGD oraz chemię domową i wiele, wiele więcej. Wedle gazetki większość towaru możemy znaleźć z ceną obniżoną od 20 do 40 procent, ale zdarzają się również prawdziwe perełki przecenione nawet o 80%. Łączna powierzchnia sprzedaży w tym sklepie to aż 750 metrów kwadratowych, a otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 19:00. W niedziele handlowe będziemy mogli zrobić zakupy od 9:00 do 16:00. Bez wątpienia możemy już  teraz mówić o murowanym hicie. W zeszłym roku został otworzony w Poznaniu pierwszy outlet Biedronki. Skoro sieć zdecydowała się na otworzenie drugiego tego typu punktu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wedle przedstawionych informacji, tylko w ciągu pierwszych trzech tygodni poznański sklep odwiedziło aż 14 tysięcy klientów. Średnio każdy z nich zostawił w nim 60 złotych, co już dale nam naprawdę bardzo ładną sumę. Rekordowe zakupy opiewały na kwotę 24 tysięcy złotych. Według prognoz, gdański punkt również cieszył się będzie tak dużą popularnością. Jeżeli ten pomysł również wypali również w Trójmieście, to możliwe, że już niedługo pojawi się więcej tego typu sklepów w całym kraju.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gdzie mieszka Paweł Domagała ze sławną żoną? Ich decyzja zaskoczyła wszystkich
  2. Andrzej Duda martwi się o córkę Kingę? Mają z żoną ważny powód
  3. Maciej Musiał ucina plotki. Nie ma romansu z Kingą Dudą
  4. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  5. Andrzej Duda nagle się zmieni?! Nie dajcie się nabrać
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Najwyższy Czas Następny artykuł