Czy jutro zrobimy zakupy w Lidlu i Biedronce? Sieci przygotowały coś specjalnego

Czy jutro zrobimy zakupy w Lidlu i Biedronce? Sieci przygotowały coś specjalnego Źródło:

Biedronka, Lidl i wiele innych sklepów zmagać się musi z zakazami dotyczącymi niehandlowych niedziel. Klienci nie są pewni, kiedy zakupy można robić, a w jaki dzień będzie to niemożliwe, przez co sieci co tydzień tracą gigantyczne pieniądze. Teraz jednak zarówno Biedronka, jak i Lidl przygotowały dla klientów coś specjalnego. 

Biedronka oraz Lidl nigdy nie ukrywały, że bezustannie rywalizują ze sobą o miano najbardziej lubianej sieci marketów w Polsce. Organizowane co chwilę promocje i wyjątkowe oferty przyciągać mają klientów, którzy zapewniają sklepom gigantyczne zyski. Nie ułatwia tego jednak obowiązujący w naszym kraju zakaz handlu obowiązujący obecnie w większość niedziel w miesiącu. Klienci mylą się i nie są pewni, w które weekendy bez problemu zrobią zakupy, a kiedy niestety będą musieli poradzić sobie bez brakujących produktów. Wielu z nas z pewnością nie wie nawet, czy jutro zrobimy zakupy w Lidlu i Biedronce. Sieci jednak postanowiły przygotować dla swoich klientów coś szczególnego, dzięki czemu z pewnością wszyscy pognają do sklepów.

Tani weekend w sieci Biedronka

Wraz z nastaniem nowego roku zaostrzono przepis regulujący zakaz handlu w niedzielę. Obecnie zakupy w tym dniu możemy robić jedynie raz w miesiącu, co z pewnością boleśnie odczuwają już wszystkie sklepy na terenie naszego kraju. Mając jednak do dyspozycji tylko jedną niedzielę, Biedronka jeszcze zacieklej walczy o każdego klienta. Niedziela handlowa jest właśnie jutro, sieć przygotowała zatem dla nas coś wyjątkowego - tani weekend. W ofercie znalazły się dziesiątki produktów, które kupimy nawet o 40% taniej. Szczególnie zwrócić uwagę trzeba na warzywa oraz owoce: za kilogram ogórków zapłacimy jedynie 4,99 zł, kiwi kupimy po 5,99/kg, a opakowanie truskawek znajdziemy w cenie 4,99 zł. Oprócz tego warto poszukać rzeczy oznaczonych napisem "supercena", wśród których znajdziemy zestawy żeli pod prysznic, szczoteczki i pasty do zębów, płyny do płukania ust oraz wiele produktów spożywczych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lidl nie pozostaje w tyle. Również przygotował coś specjalnego

Oczywiście długo nie trzeba było czekać również na odpowiedź Lidla, który także zdecydował się na coś specjalnego. W tej sieci także znajdziemy jutro wiele promocji, a hitem  okazać się może oferta, zgodnie z którą drugi produkt kupimy za -50%. W ten sposób nabyć okazyjnie można m.in. Danie BIO LUPILU dla dzieci, Szproty w sosie czy napój z cząstkami aloesu. Oprócz tego warto zwrócić uwagę także na liczne przeceny: Mirindę Orange, 7 Up czy Pepsi Max XXL kupimy za jedyne 7,99 zł, za ser kozi w plastrach zapłacimy 5,99 zł, a mięso wołowe na gulasz kosztować będzie tylko 10,99 zł. Polecamy szukać w sklepach ofert "kup więcej, zapłać mniej", gdzie przy zakupach większej ilości opakowań kolejne produkty nabywamy po zdecydowanie niższych cenach. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Składki ZUS zostaną zlikwidowane? Polityk PiS ma jasną wizję
  2. To były ulubione perfumy księżnej Diany. Do dziś można je kupić za niewygórowaną cenę
  3. Maanam wraca na scenę! „Kora przysłała przyzwolenie z kosmosu”
  4. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu