Promocja Biedronki wywołała tragedię! Atak na dziecko nożem

Promocja Biedronki wywołała tragedię! Atak na dziecko nożem Źródło:

Biedronka po raz kolejny organizuje specjalną akcję dla swoich klientów. Polacy kompletnie oszaleli na punkcie Gangu Słodziaków, które zdobyć można zbierając specjalne naklejki. Nie wszyscy jednak chcą zdobywać je uczciwie - mężczyzna napadł na dziecko z nożem, by zdobyć naklejki. 

Biedronka po spektakularnym sukcesie akcji promocyjnej polegającej na zbieraniu maskotek nazwanych Gangiem Świeżaków postanowiła dalej drążyć ten pomysł. Nowym gangiem przygotowanym dla klientów tym razem są Słodziaki - urocze pluszaki przedstawiające małe zwierzątka. Już wokół pierwszej edycji maskotek wybuchło wiele afer związanych z nielegalnym nabywaniem naklejek koniecznych do zdobycia zabawek, teraz jednak nic się nie zmieniło. Pewien mężczyzna zaatakował nożem dziecko, by zdobyć kilka naklejek.

Napaść z nożem w ręku, by zdobyć naklejki

Mężczyzna podejrzany o przestępstwo to 19-latek, który napadł z nożem na 15-latka, by zdobyć naklejki. Jak ustaliła policja, miał on trzymając w ręku broń doprowadzić pokrzywdzonego do stanu bezbronności, a następnie zabrać sklepowe naklejki, których wartość oszacowano na ok. 30 złotych. Następnie sprawca uciekł.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 19-latek został zatrzymany, a po przeszukaniu mieszkania potwierdzono znalezienie skradzionych naklejek. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a materiał dowodowy został zgromadzony przez śledczych z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Podejrzany usłyszał również już zarzut - rozboju z użyciem noża. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.

Biedronka powraca z Gangiem Słodziaków

Biedronka po raz pierwszy wywołała euforię wśród klientów wprowadzając Gang Świeżaków. Ludzie zbierali naklejki robiąc ogromne zakupy, byle tylko otrzymać pluszaki oferowane przez sklep. Szybko doszło oczywiście do różnych zachowań, których sieć nie przewidziała - zaczęto nielegalnie handlować naklejkami koniecznymi do otrzymania pluszaka, słychać było również o kradzieżach zarówno wśród klientów, jak i na terenach sklepów. Czy nowy pomysł będzie miał takie same skutki? Nowa akcja Biedronki nazwana Gang Słodziaków właśnie ruszyła. By otrzymać uroczego pluszaka trzeba na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki, które otrzymuje się za określone zakupy. Pojedynczą zabawkę otrzymać można za darmo po zdobyciu 60 naklejek, a za uzbieranie połowy kupić ją można w okazyjnej cenie 19,99 zł. Naklejka z kolei przyznawana jest za każde wydane w Biedronce 40 złotych. Na klientów czeka sześć pluszaków: Zając Zuzia, Jeż Jerzyk, Ryś Rysio, Lis Lucek, Bóbr Borys oraz Sowa Zosia. Promocja jednak długo trwać nie będzie, bo naklejki zbierać można tylko do 18. listopada, a Słodziaki na odbiór czekają od 2. grudnia lub do wyczerpania zapasów.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Wassermann przesadziła z Photoshopem! Zalała ją fala krytyki
  2. Marta Kaczyńska znowu traci kontakt z rzeczywistością. Andrzej Duda odpowie?
  3. Media: Wreszcie to zbadali! Ujawniono dlaczego Kaczyński nienawidzi kobiet
Następny artykuł