Robaki w żywności to nie koniec. Ta "niespodzianka" w Biedronce przyprawia o wymioty

Robaki w żywności to nie koniec. Ta "niespodzianka" w Biedronce przyprawia o wymioty

Biedronka jest największą siecią handlową w naszym kraju pod względem liczby sklepów. Funkcjonuje już od ponad 20 lat, a przez ten czas zdobyła miliony wiernych klientów. Ostatnimi czasy jednak pojawiło się wiele niepokojących informacji o robakach w żywności. Jak się okazuje, to nie koniec strasznych "niespodzianek". 

Biedronka założona została w 1995 roku przez Polaka, Mariusza Świtalskiego. Szybki sukces na rynku sprawił, że już dwa lata później przejęło ją portugalskie konsorcjum Jerónimo Martins, które właścicielem jest aż do tej pory. Przez te wszystkie lata markety  zagościły w tysiącach polskich miast, a żółto-czerwone logo stało się stałym elementem krajobrazu. Niedawno o sieci marketów zrobiło się głośno przez liczne doniesienia klientów, którzy w różnych sklepach zauważali grasujące między produktami robaki. Internauci żywo komentowali sprawę i publikowali kolejne zdjęcia, okazuje się jednak, że to nie koniec. Odkryte robactwo jest dopiero początkiem ohydnych znalezisk na sklepowych półkach.

Co znaleziono na półkach Biedronki?

Niedawna afera związana ze znalezieniem ohydnych robaków grasujących między produktami w sklepie Biedronka to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Po tamtych doniesieniach klienci zaczęli zdecydowanie uważniej przyglądać się otoczeniu sklepu oraz temu, co znajduje się na półkach i między produktami. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Właśnie opublikowano na Facebooku zdjęcia z jednej z Biedronek w Chojnowie. Klient prezentuje, co biegało między bułeczkami na stoisku z pieczywem. - Smakowite bułeczki w biedronce na blokach - podpisano zdjęcie. Na fotografiach widzimy mysz, która bez skrępowania podgryza świeże, słodkie bułki oraz pączki. Z pewnością nikt z nas nie chciałby zastać takiego widoku, sięgając po swój posiłek.

Biedronka: internauci ostrzegają i komentują

Na reakcję internautów nie trzeba było oczywiście długo czekać, lecz co ciekawe, komentarze są bardzo skrajne. - Już nigdy w życiu nie zjem przekąski gyros z biedy! Matko - pisze internautka. -  I znowu Biedronka to już nie pierwszy raz ohyda - dodaje druga. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Co ciekawe, pojawiły się również słowa zrozumienia dla sklepu, a nawet żarty. - Zawsze były, są i będą. Po prostu oswojone są i głodne - tłumaczy internauta. - Ludzie czy wiecie co kupujecie w innych marketach??? Czy wiecie,że na tej bułce co zjedliscie rano nie siedziała żadna myszka??? A w domu nigdy nie mieliście myszy??? Do Waszej wiadomości tej myszy już nie ma, innej też nie ma!!! Wielka sensacja,bo mysz pojawiła się w Biedronce to trzeba na fejsa wrzucić. Żenada. - W Biedroneczce siedzi myszka na półeczce .Chrupkie ciastko i se myśli co Ci ludzie tacy wścibscy? Zaglądają i smartfonami fotki mi strzelają. Ale dobrze ,niech im będzie ,więcej lajków mi przybędzie - żartuje kolejna osoba. Biedronka Fot. Facebook/Chojnice Biedronka Fot. Facebook/Chojnice
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Tajemnica Kaczyńskiego i Macierewicza wyszła na jaw! Oszukali miliony Polaków
  2. Wielkie zmiany w popularnym polskim banku! Starsze osoby będą mocno zdziwione
  3. Kaczyński przekazał informacje Morawieckiemu. 5 kluczowych ministrów wylatuje, Szydło na liście
  4. Jaką sukienkę wybrać do figury Kielich? Nogi to twój atut
  5. RZADKI OKAZ PIĘKNEGO ZWIERZĘCIA WYSTAWIONY NA AUKCJĘ… DLA MYŚLIWYCH
Następny artykuł