Turbopromocja w Biedronce! Dzikie tłumy będą walić drzwiami i oknami, byleby tylko się załapać chociaż na końcówkę

Turbopromocja w Biedronce! Dzikie tłumy będą walić drzwiami i oknami, byleby tylko się załapać chociaż na końcówkę Źródło: Wikipedia/Artur Andrzej

Biedronka znowu szaleje z promocjami. Sklep przygotował wyjątkowo korzystne okazje dla swoich wiernych klientów. Tłumy będą walić drzwiami i oknami, byleby tylko załapać się chociaż na końcówkę przecen.

Biedronka kolejny raz szaleje z promocjami. Sklep przygotował tak korzystne i wyjątkowe okazje, że klienci będą walić drzwiami i oknami, żeby z nich skorzystać. To jest ostatni moment, żeby zaopatrzyć się w te produkty w wyjątkowych cenach. 

Biedronka rozpieszcza klientów 

Biedronka znowu rozpieszcza klientów i proponuje turbopromocje. W ten weekend ruszyły gigantyczne obniżki cen, które dotyczą wielu podstawowych produktów. Jest to bardzo dobry moment na zrobienie dużych, porządnych zakupów.

Przeceny trwają do jutra, więc poniedziałek jest ostatnim dniem, w którym będzie można sporo zaoszczędzić. Warto zapoznać się z ofertą sklepu i odpowiednio zaplanować swoje zakupy, żeby maksymalnie wykorzystać rabaty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sklepowe szaleństwo 

Zwykle w momentach, w którym Biedronka ogłasza wielkie promocje, dzikie tłumy walą do sklepów drzwiami i oknami. Klienci mają bowiem świadomość, że sieć supermarketów oferuje produkty najwyżej jakości. Ostatnia akcja obejmuje w większości produkty spożywcze. Będzie można kupić taniej masło, jajka, mleko, cukier, wędlinę, olej i czekoladę. Przykładowo cena masła spadnie o 37% i będzie ono kosztować jedynie 3,75 zł. 

Sieć supermarketów proponuje również promocyjne ceny na pakiety kilku produktów. Kupując hurtowo chociażby cukier albo mleko będzie można sporo zaoszczędzić. Przy zakupie jaj również klienci mogą spodziewać się korzystnych cen. Gdy ktoś zdecyduje się na więcej niż jedno opakowanie, przysługiwać mu będzie 50% rabatu na kolejne. 

Poza towarami spożywczymi promocje będą dotyczyć również karm dla zwierząt, pieluch dla dzieci i papieru toaletowego. Jeśli kwota na paragonie wyniesie co najmniej 199 zł, będzie można skorzystać z dodatkowych obniżek. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Firma przygotowała także niespodzianki dla najmłodszych. Nastąpi bowiem podwojenie punktów na Słodziaki, co zdecydowanie ułatwi rodzicom zdobycie upragnionej maskotki dla ich dzieci. Należy pamiętać jednak, że turbopromocje trwają jedynie do jutra. Warto więc zorganizować swój czas w taki sposób, żeby mieć chwilę na odwiedzenie sklepu. Nie wiadomo kiedy następnym razem trafi się taka okazja. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyższa emerytura od października. Znamy już podwyżki dla seniorów
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Bezdomny wszedł do szpitala. Obsługa wiele w życiu widziała, ale ten widok zupełnie ich zaskoczył, łzy stanęły im w oczach
  4. Mało kto o tym wiedział. W ostatnim czasie Jan Kobuszewski walczył o życie żony
  5. Polacy plugawią gwiazdę DDTVN, Tańca z Gwiazdami, Klanu, M jak Miłość i Pierwszej miłości. "Infantylna, rozmemłana mimoza"

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News