Biedronka znów zaskakuje swoich klientów. Tym razem jednak nie chodzi o opcję promocyjną dyskontu, a o całkowicie nowy projekt sieci. Tak ekskluzywnie jeszcze nie było.

Biedronka polskiemu konsumentowi kojarzy się głównie z tanimi produktami, które są w cenach przystępnych dla kieszeni każdego Polaka. Jak się jednak okazuje, popularny dyskont planuje zadebiutować na rynku sklepów z towarami ekskluzywnymi. Co znajdziemy w nowym wydaniu popularnego sklepu?

Biedronka oferuje całkowicie nowe otwarcie

Sieć sklepów przez lata utożsamiana była z byciem przyjaznym dla przeciętnego, polskiego klienta. Niewygórowane ceny za dobre jakościowo produkty przez lata były wizytówką firmy należącej do portugalskiego Jeronimo Martins.

Przedsiębiorcy widzą, że na polskim rynku jest luka w postaci sklepów z ekskluzywnymi produktami. Jak się okazuje, Biedronka bardzo chce zaistnieć na tym segmencie.

Pierwszym miejscem, w którym ma powstać „ekskluzywna Biedronka” jest kompleks biznesowy Warsaw Hub na warszawskiej Woli. Miejsce ma być siedzibą takich firm jak InterContinental czy Standard Charted.

Nic dziwnego więc, że to właśnie tam – w kolejnej pełnej bogatej klienteli lokacji – ma zadebiutować sieć. Czym sklep będzie się różnić od „klasycznej” i dobrze już znanej klientelom, zwyczajnej Biedronki?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programie

Spadkobierca Almy i Piotra i Pawła

Nowo powstający obiekt celuje w klientelę charakterystyczną dla sklepów z wysokimi cenami. Na polskim rynku istniały już markety, które w wyższych cenach oferowały produkty z wyższej półki. Niestety polscy konsumenci nie byli gotowi na ekskluzywne, importowane artykuły i część z nich zdążyła już upaść.

Na razie,ekskluzywna wersja Biedronki daje sobie 10 lat na zdobycie klienteli w stolicy. Na tyle podpisana została umowa między Jeronimo Martins a wynajmującą lokale firmą Ghelamco. Jeśli projekt się uda, firma z automatu przedłuży najem o kolejne 15 lat.

Na razie nie zapowiada się, aby Biedronki z ekskluzywnymi artykułami miałyby pojawić się w reszcie miast Polski. Niewykluczone jednak, że sieć zdecyduje się na kolejne zakładając, że takie artykuły i formuła się sprawdzą. Jakich produktów będziemy mogli się spodziewać na półkach sklepowych? Tego jeszcze nie wiemy. Wiadomym jest, że firma zamierza wzorować się na Piotrze i Pawle czy  też Almie. Czy podzieli los tej drugiej i przestanie istnieć przez problemy finansowe? Czas pokaże.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Michał Szpak Instagram: Szokujące zdjęcia artysty w sieci 
  2. Robert Janowski wystąpił właśnie w roli uczestnika „Jaka to melodia”! Jak sobie poradził? 
  3. Sławomir zrobił to własnej żonie! Upokarzające nagranie krąży po sieci 
  4. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać
  5. Marek Cygan mąż Agnieszki Chylińskiej. Dlaczego żyje w cieniu żony?

Monika Zamachowska i jej rodzinne sekrety. Nie uwierzycie, kto jest jej kuzynem!