Biedronka uderzyła w czuły punkt sieci Lidl. Dyskont nieprzypadkowo wprowadził ogromną wyprzedaż akurat w sobotę. Prawdopodobnie ma to być odpowiedź na tanią sobotę w Lidlu. Ceny, które proponuje Jeronimo Martins ścinają z nóg.

Biedronka nie zatrzymuje swojej ekspansji na polskim rynku. Chociaż Portugalczycy nie wydają tyle pieniędzy na reklamy, co niemiecki dyskont. To chcą pozyskać klientów inną metodą – wielkimi promocjami.

Biedronka detronizuje Lidla

W związku z tym, że najbliższa niedziela jest niedzielą niehandlową – hipermarkety rzucają wszystko co mają najlepsze na sobotę.

W Polsce cały czas opinia publiczna jest podzielona, jeśli chodzi o ustawę zakazującą handle w niedzielę. Wypowiadają się na ten temat również artyści.

Cezary Pazura jest przekonany, że jest to dobra zmiana. Artysta przypomniał bowiem, że za komuny Polacy walczyli o wolne soboty. Natomiast teraz ciężko o wolną niedzielę. Aktor dodaje także, że standardem na zachodzie, na przykład w Niemczech jest, że hipermarkety są nieczynna cały weekend.

Dlatego Biedronka, aby zmaksymalizować zyski na sobotę przygotowała dla swoich klientów prawdziwą gratkę. Jako, że w weekend robimy zazwyczaj większe zakupy, na zapas. Szczególnie korzystna wydaje się oferta w rodzaju kup 2 lub 3 sztuki zapłać mniej.

Biorąc pod uwagę taki wariant, za opakowanie 360g schabu bez kości zapłacimy 3, 49 zł. Kiełbasa żywiecka z indyka 90g, to koszt 2, 25 zł. Margaryna w kostce 250g Kasia jest w cenie 1, 59 zł/kostka.

Przeceniona została także duża paczka czipsów Lays 2,99 zł/165g. Za pół litra malinowego lub wiśniowego syropu Herbapol trzeba zapłacić 3, 49 zł.

Biedronka oferuje także w atrakcyjnej cenie polskie pomidory malinowe. Zważywszy na to, że sezon już się skończył 6, 75 zł/kg za tę odmianę to całkiem niezła gratka. Również cena pomarańczy przedstawia rewelacyjnie 3, 95 zł/kg. Natomiast za kilogram ogórków szklarniowych przyjdzie nam zapłacić 3,99 zł.

Dalsza część tekstu pod galerią

Najbardziej gorszące sceny z Biedronki, Lidla i innych polskich sklepów

Do bardzo ciekawych propozycji dyskontu należy także kaczka z jabłkami prosto do piekarnika. Za luksus ten zapłacimy 10,99 zł/kg. Z kolei tuszka z kurczaka po przecenie kosztuje 3, 99 zł/kg. Natomiast żeberka wieprzowe w paskach 100g kosztują 1, 49 zł. Jak widać, odpowiedź sieci Biedronka na ofertę Lidla jest miażdżąca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani M jak miłość we łzach. Odcinek 1392 zmiękczy każde serce, streszczenie
  2. Duch objawił się Jackowskiemu na cmentarzu! „Poczułem jego głos”
  3. Doda i Rozenek wyglądają identycznie! Szykuje się kolejna celebrycka drama?

To najlepsze promocje w historii Biedronki!

Źródło: Biedronka.pl

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/