Biedronka i Lidl zagrożone! Gigant ostro wchodzi z kapitalną ofertą

Biedronka i Lidl zagrożone! Gigant ostro wchodzi z kapitalną ofertą

Biedronka, Lidl i inne duże sklepy w naszym kraju muszą obecnie działać w stanie podwyższonej gotowości. Jeden z wielkich graczy na polskiej scenie marketów wprowadza do swojej oferty asortyment, który może odebrać największym sieciom sklepów wielu klientów.

Biedronka oraz inne popularne sklepy mają trudny orzech do zgryzienia. Jeden z największych konkurentów zdecydował się przeprowadzić bardzo odważny ruch, którzy przysporzy konkurencji poważnych problemów. Działania mają na celu przyciągnięcie najbardziej oddanej grupy klientów.

Biedronka i Lidl mają problemy. Gigant wkracza z genialną ofertą

Włodarze Tesco obmyślają coraz to nowe rozwiązania, które mają im pomóc wyjść z poważnego dołka. Sieć cały czas boryka się z problemami finansowymi, które w dużej mierze spowodowane są w dużej mierze odpływem konsumentów w kierunku Biedronki czy Lidla. W wyniku problemów podjęto nawet decyzję o likwidacji 13 sklepów i zwolnieniu 2200 osób. Najnowszym pomysłem, który ma wpłynąć pozytywnie na płynność finansową Tesco jest wprowadzenie do oferty akcesoriów dla niemowląt marki Fred&Flo. Chodzi konkretnie o kosmetyki i produkty higieniczne. Jako największą zaletę nowego asortymentu podaje się technologie produkcji, która wpłynie na realne oszczędności rodziców. - Nasze pieluszki wykorzystują specjalny system trzech chłonnych kanalików, które pomagają szybko zatrzymać wilgoć w jednym miejscu - czytamy w komunikacie marki. Pieluszki wykonane z "jedwabiście gładkiego materiału" mają podobno dawać 12-godzinną ochronę i wyróżniać się posiadaniem wskaźnika wilgoci. Na półkach sklepowych można również znaleźć inne produkty spod szyldu Fred&Flo, takie jak pieluchomajtki czy chusteczki dla bobasów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Cena nowego asortymentu faktycznie może budzić wrażenie, szczególnie w opcji zakupów przez internet, gdzie towar objęty jest dodatkowymi promocjami. Puder dla dzieci dostępny jest za 5,59 zł, a krem nawilżający za 7,99 zł. Za mniejszą pojemność zapłacimy jedynie 6,39 zł. Cena szamponów dla naszych pociech nie przekracza nawet 11 złotych. Żel do kąpieli noworodków nadający się również do mycia włosów to koszt 9,99 zł. Jeśli posiadamy już starsze dzieci, ale cały czas chcemy zadbać o ich zdrowie i komfort, to warto zdecydować się na na odpowiedni płyn do mycia ciała za 10,39 zł. W ofercie znalazło się również wiele produktów higienicznych wykonanych z bawełny. Ręczniczki składające się z pięćdziesięciu części dostępne są w cenie 6,99 zł. Wata higroskopijna w opakowaniu mieszczącym 200 gramów kosztuje niecałe pięć złotych. Warto również rozważyć zakup tak kluczowych rzeczy jak zapachowe worki na pieluchy. Opakowanie na 75 sztuk można nabyć za 4,99 zł.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Lekarz zdradził intymną tajemnicę Meghan Markle! Nie do wiary 
  2. Gwiazdy disco polo, które nie żyją. Już na zawsze pozostaną w naszej pamięci 
  3. Znaki zodiaku i ich weekendowe zwyczaje. Cała prawda
  4. Sąd podjął skandaliczną decyzję. Zwierzęta żyły w odchodach, wrócą do kata
  5. Mąż Chylińskiej chciał ją tylko wesprzeć. Wściekła piosenkarka prawie go wyrzuciła 
Następny artykuł