PiS sprawił, że znane hipermarkety dostaną setki milionów. Biedronka i LIDL już zacierają ręce na to, co ma się wydarzyć w najbliższym czasie. Nie spodziewali się takich rzeczy ze strony partii rządzącej.

Na niedawnej konwencji PiS zapowiedziano wiele nowych projektów ustaw. Okazuje się, że jeden z nich znacząco wpłynie na zarobki takich gigantów sklepowych jak Biedronka i LIDL. Oba hipermarkety już zacierają ręce.

Dopiero co mogło się wydawać, że Prawo i Sprawiedliwość podpadło z uwagi na ustawę o zakazie handlu w niedzielę, a już nastąpiła zmiana frontu. Za nową ustawę Biedronka i LIDL są szczególnie wdzięczne.

Biedronka i LIDL już świętują

Rząd chce bowiem rozdać kolejne miliardy złotych, które zasilą portfele polskich rodzin, a następnie trafią do kas sieci handlowych. Większa zasobność portfela Polaków, to również większe pieniądze dla supermarketów.

Przypominamy, że PiS zapowiedziało m. in. wyprawkę w wysokości 300 zł dla uczniów, które przed inauguracją każdego roku szkolnego trafią do rodzin, a te wydadzą istotną część tej kwoty w sklepach, kupując potrzebny dziecku szkolny ekwipunek.

Dodatkowo Prawo i Sprawiedliwość zapowiedziało mnóstwo projektów, które pomogą Polakom zaoszczędzić. Odkąd partia rządząca zrealizowała projekt 500 plus, w którego skuteczność nikt nie wierzył, okazało się, że Polacy ufają politykom i już teraz cieszą się na wyborcze obietnice.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będzie NOWY minister w rządzie PiS! To polityk spoza partii Kaczyńskiego
  2. Poseł Gawłowski usłyszy nowe zarzuty. Nie wywinie się z tego
  3. Napad na dom Rzeplińskiego! Znane są motywy

Największe upadki w polskiej polityce [ZDJĘCIA]


Gdzie jest więcej biedy: w Polsce czy w Czechach? Druzgocąca różnica!

Źródło: wiadomoscihandlowe.pl

Zobacz również