Biedronka i LIDL przerażone! Na polski rynek wchodzi ogromna konkurencja

Biedronka i LIDL przerażone! Na polski rynek wchodzi ogromna konkurencja Źródło:

To bardzo zła wiadomość dla sieci dyskontów, które zawładnęły naszym krajem. Na polski rynek wchodzi poważna konkurencja, nowa duża sieć tanich sklepów spożywczo-przemysłowych. Ze wszystkich stron dobiegają nas informacje, że będzie to koniec Biedronki i Lidla. 

Wygląda na to, że nowa irlandzka sieć będzie walczyć z Biedronką i Lidlem nie tylko o klientów, ale również o pracowników. Rozpoczęła się szaleńcza rekrutacja. - Umowa o pracę, wynagrodzenie na czas, atrakcyjny system premiowy oraz możliwość awansu i rozwoju zawodowego - tym irlandzka firma kusi przyszłych pracowników w swoich ogłoszeniach. ZOBACZ TAKŻE: Biedronka i Lidl mają w nosie zakaz handlu w niedzielę. Będą normalnie sprzedawać bez konkurencji!

To koniec Biedronki i Lidla!

Powszechnie wiadomo, że Biedronka i Lidl już i tak mają duży problem z pracownikami, których ciągle brakuje. Kolejną przeszkodą w działalności sklepu, będzie otwarcie sieci dyskontów Dealz, znanej w Irlandii pod nazwą Poundland. Sklepy te cieszą się bardzo dużą popularnością wśród Irlandczyków, a sławy przysporzył im fakt, że wszystko sprzedawane jest za 1 funta. W swoim asortymencie mają żywność i napoje, artykuły gospodarstwa domowego i nawet kosmetyki.

Na polski rynek wchodzi poważna konkurencja

Oficjalnie już wiadomo, że irlandzka firma rozpocznie swoją działalność jeszcze w tym roku. Według informacji podanych przez zagraniczne media, które opierały się na raportach firmy, sklepy w Polsce zostaną otwarte już w lutym. Na razie swoją działalność ograniczają do trzech miast: Warszawy, Kalisza i Swarzędza. Firma stopniowo będzie otwierać następne jednostki w kolejnych miastach. Źródło: wp.pl ZOBACZ TAKŻE: Biedronka miażdży studentów prawa! Płaczą widząc te pieniądze Następny artykuł