Wczoraj Polskę obiegła wiadomość o tym, że zakaz handlu w niedziele stał się faktem. Nie wszyscy będą się jednak do niej stosować. Biedronka i Lidl… mają go w nosie.

Zakaz handlu to prawdziwy cios dla wielu osób, które stracą na nim finansowo. Przede wszystkim zredukowane zostaną miejsca pracy, ucierpią zwłaszcza studenci, którzy pracować mogą tylko w weekend. O tym, że sami przedsiębiorcy stracą fortuny nie trzeba chyba bowiem nawet wspominać. Nic więc dziwnego, że ci ostatni błyskawicznie wykombinowali, jak obejść zakaz.

ZOBACZ TAKŻE: Biedronka się doigrała! Klienci zostali perfidnie OSZUKANI

Biedronka i Lidl mają w nosie zakaz handlu

Zgodnie z ustawą, zakaz nie obejmie cukierni oraz piekarni. Co z tego? To bardzo proste. Zarówno Lidl jak i Biedronka prowadzą wypiek pieczywa na miejscu, a w ustawie nie sprecyzowano, jaki procent sprzedawanych produktów musi stanowić np. pieczywo. Oznacza to po prostu, że ustawa nie obejmie zagranicznych gigantów.

Dyskonty śmieją się władzy w twarz i już zacierają ręce. W niedziele zamknięta będzie bowiem cała konkurencja, co spowoduje tylko maksymalizację zysków zarówno Lidla jak i Biedronki.

ZOBACZ TAKŻE: Wydało się! Klienci LIDLa będą wściekli

Nigdy nie zamrażaj TYCH rzeczy!


Nie masz ochoty na seks? Te rzeczy ZABIJAJĄ TWOJE LIBIDO!

...

Zobacz również