Lidl, Kaufland i Biedronka rozdadzą te rzeczy za darmo! Zwariowali na święta
Bartłomiej Chudy - 4 Grudnia 2018

Lidl, Kaufland i Biedronka rozdadzą te rzeczy za darmo! Zwariowali na święta

Biedronka już przed "Black Friday" prezentowała swoim klientom atrakcyjne, przedświąteczne promocje. Na trzy tygodnie przed świętami wszystkie znane marki dwoją się i troją, by przyciągać klientów, ale i... motywować załogi pracownicze.

Biedronka, jak na najpopularniejszy dyskont spożywczy w kraju przystało, nie może sobie pozwolić w okresie przedświątecznym na "pozostanie z tyłu". Kadry wielkich sieci spożywczych zdają sobie sprawę z tego jak ważne przed świętami są udogodnienia dla pracowników. To już standard i niepisana praktyka.

Marki spożywcze doceniają pracowników. Na co mogą liczyć?

Odstąpienie od benefitów pozapłacowych byłoby dziś dla marek światowych wielkim ryzykiem. Dlatego też święta Bożego Narodzenia są dla branży handlowej znakomitą okazją do wykorzystania okazji. "Gazeta Lubuska" przypomina o gratyfikacjach, jakie przed świętami czekają pracowników Biedronki, ale też Lidla czy Kauflandu. Wyścig po lojalność jak widać popłaca. Obsługa działów i kierownictwo mogą liczyć, z okazji świąt Bożego Narodzenia, na wielkie profity.

Biedronka - paczki dla pracowników i ich dzieci

W gazecie czytamy, że Biedronka przygotowała pracownikom i ich dzieciom specjalne paczki świąteczne. Marka przyszykowała 3 warianty wyprawek: dla dzieci do 2 roku życia, w przedziale 3-9 lat, oraz 10-18. Najmłodszym pociechom przyszykowano grające zabawki, starszakom gry edukacyjne i zestawy do modelowania, a nastolatkom bezprzewodowe słuchawki i głośniki! W wyprawkach dla dorosłych znalazły się akcesoria kuchenne. - Spółka przygotowała w tym roku ponad 141 tys. paczek świątecznych – powiedziała "Gazecie Lubuskiej" Agnieszka Sokołowska, dyrektor w Jeronimo Martins Polska. Spółka po raz pierwszy zróżnicowała zawartość paczek w zależności od wieku dzieci.

Lidl i Kaufland dają paczki i bony

W "Gazecie Lubuskiej" czytamy ponadto, że na upominki mogą liczyć też rodziny pracowników Lidla. Łączne wydatki sieci w podzięce za całoroczny trud pracowników wyniosą ponad 10 milionów złotych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Robaki w jajkachBiedronka musi się tego wstydzić! Robaki w popularnych produktachCzytaj dalej
- W tym roku rozdamy 16 400 paczek pełnych świątecznych słodkości dzieciom pracowników. Z kolei naszym pracownikom przekażemy bony o wartości pokrywającej pewną część bożonarodzeniowych wydatków – powiedziała Aleksandra Sobaszkiewicz, z działu komunikacji Lidl Polska. "Gazeta Pomorska" potwierdza z kolei, że na spore benefity przedświąteczne mogą liczyć też pracownicy Kauflandów. W ich przypadku są to paczki z produktami spożywczymi, ale na tym nie koniec. Marka sprezentuje bony na zakupy w tej sieci o wartości do 550 zł.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To zmienia wszystko! Przełom, Biedronka i Lidl nie mogą uwierzyć
  2. Bez tego NIE MA świąt! Biedronka, Lidl i inni dostali ZAKAZ sprzedaży
  3. Kaufland i Carrefour nie ustępują! Polacy mogą się wściec
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Szydło Syn YouTube Oświęcim Online-min-minBeata Szydło i sekrety jej rodziny. Nie uwierzycie, jaką pasję ma jej mąż!Czytaj dalej
źródła: "Gazeta Lubuska", "Gazeta Pomorska"
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News