Zamkną Biedronki w całej Polsce?! Wstrząsający powód
Patryk Korzec - 31 Grudnia 2018

Zamkną Biedronki w całej Polsce?! Wstrząsający powód

Biedronka to jedna z najpopularniejszych sieci marketów w naszym kraju, a taki status wywalczyła wyjątkowymi promocjami, niskimi cenami oraz ogromną liczbą sklepów, do których każdy ma blisko. Teraz okazuje się, że już w nadchodzącym roku może dojść do prawdziwego dramatu - marketom na terenie całej Polski grozi zamknięcie. 

Biedronka zaraz obok Lidla jest sklepem najchętniej odwiedzanym przez Polaków. Bliskość marketów, konkurencyjne ceny oraz spektakularne akcje promocyjne i marketingowe sprawiają, że codziennie klienci zostawiają w sklepowych kasach ogromne sumy pieniędzy. Teraz jednak pojawiła się najgorsza wiadomość mijającego roku - już wkrótce Biedronka może zamknąć swoje oddziały rozsiane po całym naszym kraju. Powód jest wstrząsający i naprawdę zwala z nóg.

Liczne zgłoszenia klientów przeciwko Biedronce

Okazuje się, że Biedronka może być zagrożona przez swoich klientów, którzy masowo w ostatnim czasie zaczęli zgłaszać, że w sklepach łamane są przepisy przeciwpożarowe. Jak podają Polacy, drogi przeciwpożarowe zastawiane są zwykle kartonami z produktami, a czasami nawet całymi paletami, których szybkie usunięcie w sytuacji nagłego zagrożenia jest fizycznie niemożliwe. Jak podaje portal Nczas.com, zgłoszenia pochodzą z różnych regionów rozsianych po całym terenie naszego kraju, a Staż Pożarna już oświadczyła, że wyciągane są konsekwencje takich zaniedbań, które w krytycznych sytuacjach mogą nie skończyć się jedynie na odczuwalnej dla sieci, wysokiej grzywnie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska ma się z czego cieszyć! Nie tylko ją w 2018 odwiedził bocianCzytaj dalej

Biedronka może zmuszona zostać do zamknięcia sklepów

Biedronka po otrzymaniu informacji o licznych zgłoszeniach oficjalnie przepraszała i obiecała zajęcie się problemem, jednak w praktyce dużo się nie zmieniło. W sklepach pojawił się na dodatek zakaz fotografowania, który w oczywisty sposób utrudnia klientom informowanie odpowiednich organów o zaniedbaniach, do jakich dochodzi w marketach. - Komendant Główny PSP gen. brygadier Leszek Suski wezwał właściciela sieci do zapewnienia zarówno klientom, jak i pracownikom możliwości ewakuacji w razie pożaru, poprzez podjęcie skutecznych działań zapewniających w sposób ciągły wymaganego prawem stanu bezpieczeństwa pożarowego w sklepach sieci Biedronka. Wskazał przy tym na skutki prawne dalszych zaniechań, nie wykluczając potrzeby wydawania decyzji zakazujących dalszej eksploatacji obiektów - oświadczył starszy brygadier Paweł Frątczak, rzecznik prasowy komendanta głównego PSP. Pierwsze sklepy miały już otrzymać potężne mandaty, jednak jeśli nie przyniesie to oczekiwanego rezultatu, dojdzie do zamknięcia sklepów na terenie całego naszego kraju, w których dopuszczono się złamania przepisów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Taxify: Co to? Jak działa? Cennik
  2. Kasia Cichopek odejdzie na naszych oczach?! Fani są przerażeni
  3. Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. Aktorka wygląda dużo młodziej!
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Dramatyczne informacje o Marcie Kaczyńskiej! Kolejne małżeństwo pod znakiem zapytania
Robaki w jajkachBiedronka musi się tego wstydzić! Robaki w popularnych produktachCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News