Biedronka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co najlepiej przyciąga klientów do sklepów. Dlatego podjęto decyzję o wydaniu drugiej edycji hitowego produktu, którego domagali się konsumenci.

Biedronka na polskim rynku króluje już od wielu lat. Jednak wprowadzenie do oferty sieci dyskontów maskotek z gangu świeżaków było bez wątpienia genialnym pomysłem. Ludzie wprost oszaleli na punkcie tych zabawek i naklejek, za które mogliśmy je otrzymać. Podobnie ma się sprawa z gangiem słodziaków, który teraz można znaleźć w sklepach. Jednak teraz Biedronka postanowiła rozszerzyć swój asortyment związany z uroczymi maskotkami.

Biedronka wprowadza kolejny hit

Gang sieżaków był pewnego rodzaju eksperymentem, a szefostwo sieci sklepów widząc jego sukces, postanowiło wykorzystać ile tylko się da tę kurę znoszącą złote jaja. Dlatego teraz z gangiem słodziaków związanych jest wiele innych produktów.

Oprócz maskotek w klepach możemy znaleźć np. poduszkę, czy nawet książkę, która opowiada o przygodach uroczych zwierzątek. Do tej pory wyszła pierwsza edycja tych historii pod tytułem „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Zarówno rodzice, jak i dzieci były zachwycone przedstawionymi tam historiami.

Dlatego Biedronka dostała gigantyczny odzew od klientów, którzy wprost domagali się kolejnej części książki. W takim wypadku jej wydanie było tylko kwestią czasu, ponieważ już jutro w sklepach pojawi się książka „Gdy jesień nastanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biedronka i Lidl wiedzą, jak cię zmylić! Sztuczki, przez które wydajesz zbyt wiele

– Pierwsza część przygód szóstki przyjaciół „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków” odniosła spektakularny sukces. Docierały do nas sygnały, że nasi klienci czują niedosyt. Przygotowaliśmy więc nowe, jesienne wydanie opowieści, którą oddajemy w ręce czytelników z nadzieją, że ona także podbije serca klientów sieci Biedronka – mówi Bartłomiej Jarzyna, odpowiedzialny za ofertę książek w sieci Biedronka.

Nikt w tym momencie chyba nie ma wątpliwości, że druga część książki okaże się gigantycznym hitem i bardzo możliwe, że przebije nawet swoją poprzednią cześć. Jeżeli ktoś jest nią zainteresowany, to można ją dostać za 15 naklejek gangu słodziaków lub możemy ją kupić, ponieważ kosztować będzie 9,99 zł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Życie Dody w niebezpieczeństwie! „Jest twarda, nie odpuści”
  2. Marta Kaczyńska poucza prezesa PiS! Padły słowa o Lechu
  3. Kora ostatni wywiad. Przewidziała, co się z nią stanie?
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

Małgorzata Wassermann pokazała swoją prawdziwą twarz! Takiej jej nie znaliśmy

ŹRÓDŁOwp.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.