Biedronka rozbiła bank! Kinomani będą zachwyceni

Biedronka rozbiła bank! Kinomani będą zachwyceni Źródło: .

Biedronka znów zaskoczyła klientów. Oprócz produktów spożywczych i tych, które się przydadzą się w każdym domu, teraz okazuje się, że z propozycji dyskontu zadowoleni będą także kinomani. Ci, już zacierają ręce.

Biedronka zaskoczyła swoich klientów bezprecedensową promocją. Okazuje się, że oprócz produktów codziennego użytku na półkach pojawiły się kinowe hity. Tytuły filmów, które znają z pewnością miłośnicy kina z pewnością mogą ich zaskoczyć. Tam - oscarowe tytuły.

Biedronka i oscarowe tytuły? Oferta dla każdego kinomana

Popularny dyskont postanowił zrobić swoim klientom prezent. Od 18 marca na półkach znaleźć można było aż 28 tytułów kinowych na płytach DVD. Te tytuły były nie tylko głośne, ale i zdobyły wiele prestiżowych nagród, Wśród nich "Bohemian Rhapsody" czy "Zimna Wojna".

- Od 18 marca nasza sieć wprowadza do sprzedaży 28 nowych tytułów filmowych. Znajdują się wśród nich obrazy wielokrotnie nagradzane, wysoko cenione przez krytyków, ale jest tu też miejsce na dobre, rozrywkowe kino. Filmy zostały wyselekcjonowane tak, by w nowej ofercie filmowej Biedronki coś dla siebie znalazł każdy członek rodziny: są tu i bajki dla najmłodszych, i przejmujące dramaty dla wymagającego widza, i wysokobudżetowe hollywoodzkie kino - napisał Bartłomiej Jarzyna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że popularny supermarket dba o to, aby klienci nie tylko zadbali o swoje spiżarnie, ale i relaks i hobby. Oprócz wspomnianych płyt DVD, nierzadko pojawiają się na półkach książki - beletrystyka oraz słowniki. Ważnym elementem okazują się także promocje książek dla dzieci.

Jakie filmy pojawią się w Biedronce? Niezwykła promocja

Na półkach znaleźć również można "Ostatnią rodzinę", "Blade Runner" czy "Między nami wampirami". Nie tylko tytuły, ale i cena mogą być zachętą do odwiedzin sklepu. Wymienione produkty kupimy już za 19,99 zł. Biedronka znów zaskoczyła swoich klientów.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Magda Gessler zrobiła DREDY?! Fani zaniemówili 
2. Dominika Tajner śmieje się w twarz Wiśniewskiemu. Mówi o romansie 
3. Krzysztof nie żyje. Umierał na SOR, ale żaden lekarz się nim nie zainteresował
4. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej. Tego się nie spodziewaliście!
5. Paweł Deląg odchodzi z „M jak miłość”! Co się stanie z jego bohaterem?

źródło: Gazeta Wrocławska

Następny artykuł