Zdębiejecie! Biedronka DEKLASUJE konkurencję, macie ostatnią szansę by to kupić!

Zdębiejecie! Biedronka DEKLASUJE konkurencję, macie ostatnią szansę by to kupić! Źródło: wikimedia commons

Biedronka zdecydowanym krokiem rozpoczęła sezon przedświątecznych zakupów. Sieć sklepów postanowiła przygotować wielkie promocje na setki produktów. Konsumenci powinni się jednak bardzo spieszyć z zakupami, ponieważ rewelacyjne towary w niższych cenach można kupić jeszcze tylko do końca dnia.

Biedronka nie czekając na Black Friday uprzedziła konkurencję i zdążyła już rozpocząć szał na okołoświąteczne zakupy. Polacy tłumnie ruszyli do sklepów, a towar błyskawicznie zaczął znikać z półek sklepowych. Dzisiaj do godzin wieczornych można jeszcze skorzystać z oferty objętej akcją promocyjną.

Biedronka obniża ceny. Deklasacja konkurencji

Pierwszą bardzo dużą grupę przecenionych produktów stanowią słodkości. Wiadomo, że do prezentu świątecznego warto zawsze dorzucić jakieś czekoladowe smakowitości, szczególnie najmłodszym. Dlatego też w Biedronce można kupić ładnie zapakowanego czekoladowego Mikołaja w cenie 9,99 zł, słoik krówek mlecznych za 12,99 zł czy też zestaw czekoladek w świątecznym bucie za 14,99 zł. Ci, którzy preferują cukierki, zapewne zwrócą uwagę na figurki mikołaja/renifera z drażetkami za 9,99 zł. Bardzo dobrą wiadomością jest to, że będąc w Biedronce od razu można pokusić się o zakup głównego prezentu dla swoich pociech. W asortymencie można znaleźć liczne komplety klocków Lego, bądź też zestawy artystyczne o cenach rozpoczynających się od zaledwie 30 złotych. Oczywiście nie można żyć samymi prezentami i od czasu do czasu wypadałoby coś zjeść. Tutaj popularna sieć sklepów również nie zawodzi, gdyż wszystkie świeże produkty z kurczaka są przecenione aż do 45 procent. Miłośnicy wołowiny i wieprzowiny nie zostali pominięci i mogą kupić mięso od 35 do 43 procent taniej. Nie zapomniano też o pasjonatach wędkarstwa, którzy filety rybne mogą kupić już poniżej 3 złotych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Długie jesienno-zimowe wieczory sprzyjają miłym chwilom spędzonym na oglądaniu filmów. A jeśli mówimy o seansach, to nie można pominąć chrupiących przekąsek. Wiele tego typu produktów zostało objętych akcją, w której przy zakupie dwóch sztuk, jedna z nich objęta jest promocją do 60 procent. W tym gronie można znaleźć m.in. wafelki Prince Polo Classic XXL, herbatniki w czekoladzie Maltanki, kruche ciasteczka Bonitki czy wafelki Knoppers. Biedronka przygotowała również specjalną ofertę dla osób, które zdecydują się płacić w sklepie kuponami podarunkowymi i żywieniowymi Sodexo. Dwa napoje Pepsi można nabyć w cenie jednej sztuki, a dodatkowo wszystkie słodycze spod marki Magnetic zostały objęte trzydziestoprocentowym upustem. Miłośnicy zwierząt będą mogli zadbać o to, żeby ich pupile nie chodzili głodni kupując karmy po obniżonych cenach. Właściciele kotów do końca dnia mogą jeszcze dostać karmę w cenie 1,99 zł za puszkę, z kolei osoby posiadające psy mogą nabyć trzy opakowania karmy dla psów każdy o masie 2 kilogramów płacąc 7,99 za sztukę.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Mogą być ofiary! Już w najbliższy piątek rozpocznie się dramat 
  2. Matka uczestniczki show TVN aż się popłakała. Celebrytka okrutnie skrzywdzona 
  3. Kinga Duda na planie serialu?! Widzowie przecierali oczy ze zdumienia 
  4. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
Następny artykuł