Wielka awantura przed Biedronką. Nagle z BMW wysiadło 5 mężczyzn, 6 radiowozów w akcji

Wielka awantura przed Biedronką. Nagle z BMW wysiadło 5 mężczyzn, 6 radiowozów w akcji Źródło: screen/youtube/miastokolobrzeg

Biedronka większości z nas kojarzy się z niezwykłymi promocjami, atrakcyjną ofertą oraz codziennymi zakupami, nad którymi nawet specjalnie się nie zastanawiamy. Pod jednym ze sklepów jednak doszło do wielkiej awantury, która zaskoczyła klientów. Z BMW wysiadło 5 mężczyzn, a interweniować musiało 6 radiowozów policji.

Biedronka większości z nas kojarzy się przede wszystkim z codziennymi zakupami i niesamowitymi promocjami organizowanymi co tydzień, których zadaniem przede wszystkim jest przyciągnięcie klientów. Wybierając się tam na zakupy nawet się nie zastanawiamy nad tym, co czeka nas w sklepie, czasem jednak dojść może do niespodziewanych sytuacji. W mediach pojawiła się informacja, że pod jednym ze sklepów doszło do wielkiej awantury, której nie był w stanie przewidzieć nikt. Nagle z BMW wysiadło pięciu mężczyzn i doszło do tak potężnego starcia, że interweniować musiało sześć radiowozów policji.

Biedronka: wielka awantura pod sklepem

Biedronka w Kołobrzegu przy ulicy Trzebiatowskiej znalazła się ostatnio na nagłówkach wszystkich ogólnopolskich mediów. W południe pod sklepem doszło do naprawdę dantejskich scen, których nie spodziewał się nikt. Media spekulują, że prawdopodobnie para wymusiła pierwszeństwo przed pojazdem BMW, a osobom przebywającym w tym samochodzie wyjątkowo się to nie spodobało. Jeden z mężczyzn miał wysiąść z auta i zacząć uderzać w samochód pary, a pozostali mieli go podjudzać. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że padały na głos również liczne groźby karalne skierowane ku parze, a sytuacja stała się na tyle niebezpieczna, że na miejsce wezwano policję. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Interwencja policji nie przyniosła efektów

Pojawienie się na miejscu pierwszego radiowozu nie przyniosło spodziewanych rezultatów. Mężczyźni z BMW wciąż zachowywali się agresywnie, wulgarnie odpowiadali na słowa policji i nie stosowali się do wyraźnych poleceń. Jeden ze świadków twierdzi nawet, że widział gaz, którego użyciem groził jeden z napastników. Na miejsce natychmiast wezwano posiłki, a jeden z mężczyzn zaczął uciekać. Ostatecznie przyjechało aż sześć radiowozów, z których wyszło kilkunastu policjantów. Dopiero tak licznej grupie udało się opanować sytuację i zatrzymać czterech mężczyzn. Ci nawet siedząc w radiowozie, wciąż mieli odgrażać się parze i głośno używać wulgaryzmów.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Kinga Rusin ma w rodzinie BARDZO znaną polską piosenkarkę. Będziecie w SZOKU!
  2. Jaki makijaż odmładza po 50? Te sposoby ODMIENIĄ twoje życie!
  3. Burza po dzisiejszym wydaniu „Wiadomości”. TVP wykorzystało Biedronia, by uderzyć w PO
  4. 500 plus pójdzie w odstawkę? Zamiast niego 1600 zł dla każdego
  5. Stworzył Lewandowskiego, teraz walczy o życie. Choroba nie chce ustąpić
  Źródło: Najwyższy Czas! Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News