Wielkie zaskoczenie, Biedronka zmienia godziny otwarcia wielu swoich sklepów. Oto pełna lista

Wielkie zaskoczenie, Biedronka zmienia godziny otwarcia wielu swoich sklepów. Oto pełna lista Źródło: Wikimedia Commons CC BY 3.0, Henryk Borawski

Biedronka podjęła zaskakującą dla wielu klientów decyzję. Jedna z popularniejszych w Polsce sieci sklepów nagle postanowiła zmienić godziny otwarcia swoich punktów. Czegoś takiego konsumenci zupełnie się nie spodziewali.

Biedronka od lat cieszy się uznaniem w oczach Polaków, oferując naprawdę szeroki asortyment. W całym kraju powstało już ponad 3000 tysiące punktów, a liczba stale rośnie. Ostatnio sieć zadecydowała o znaczącej zmianie godzin otwarcia wielu swoich sklepów. Niewiarygodne. 

Biedronka zmienia godziny funkcjonowania wielu sklepów 

Sezon wakacyjny jest coraz bliżej, choć wiele osób już zdecydowało się na pierwsze wyjazdy. Z uwagi na pandemię większość stawia na wypoczynek nad polskim morzem. Po trudnych miesiącach dla tamtejszych kurortów, restauracji, punktów rozrywki czy chociażby zwyczajnych supermarketów to nie lada gratka. Ostatnio poinformowano, że sieć sklepów Biedronka spodziewa się rekordowej liczby klientów w nadmorskich punktach. Portal Wiadomości handlowe.pl przekazał, że w sezonie wakacyjnym w miejscowościach nad polskim morzem ruch klientów w ok. 30 sklepach sieci  wzrasta średnio o blisko 130%. Teraz wynik może być jeszcze bardziej zadawalający. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Biedronka postanowiła więc wyjść naprzeciw swoim klientom wypoczywającym nad Bałtykiem i wydłużyć godziny otwarcia wielu sklepów. Jak podaje portal Wiadomości handlowe.pl, w blisko 30 punktach zmieni się czas funkcjonowania - w niektórych godziny otwarcia będą wcześniejsze a zamknięcia późniejsze, a w innych sklep będzie działał całodobowo. Na łamach Wiadomości handlowe.pl możemy również znaleźć tabelkę ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wszystkich nadmorskich sklepów sieci Biedronka, w których godziny otwarcia ulegną zmianie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość obiegła media. Syn przekazał informacje o śmierci słynnej aktorki

2. Chciała nauczyć go pływać. Matka wrzuciła 8-miesięcznego synka do wody

 Mowa m.in. o: Darłowie, Dziwnowie, Dźwirzynie, Jastarni, Kołobrzegu, Mielnie, Międzyzdrojach, Nowym Dworze Gdańskim, Pobierowie, Przejazdowie, Pucku, Rewalu, Stegnach, Świnoujściu, Ustce, Ustroniu Morskim, Władysławowie oraz Wolinie. Wczasowicze wypoczywający nad polskim morzem mogąc wiec nie martwić się o miejsca, w których zrobią zakupy. 

wiadomości handlowe.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodzianka
  2. Zbigniew Boniek podgrzał atmosferę po wyborach. Prezes PZPN zakpił z milionów wyborców
  3. Potężny wybuch w szpitalu, wielu zabitych i rannych. Pacjenci uwięzieni, tragiczne informacje z zagranicy
  4. Śmigłowiec rozbił się w polskim mieście. Dwie osoby nie żyją, dramatyczna akcja ratunkowa
  5. Wprowadzono kluczowe zmiany w 500 plus. Wszyscy rodzice muszą o nich pamiętać
  6. Andrzej Duda złożył obietnicę. Chce dać Polakom ogromne pieniądze, znamy kwotę

Źródło: Wiadomości handlowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News