Biedronka zwiększa pensje
yt/Wszystko Jasne
Malwina Kossela - 7 Marca 2019

Biedronka da Polakom ponad 3000 zł! To dopiero początek

Biedronka słynie z tego, że udostępnia Polakom wiele produktów w możliwie najniższych cenach. Teraz jednak dyskont przeszedł sam siebie i rozda pieniądze! Nawet 3000 zł może się znaleźć w kieszeniach pracowników sklepu. To jednak nie koniec jego rozwoju.

Biedronka ma wiele pomysłów na to, w jaki sposób przyciągnąć do siebie klientów i pracowników. Aktualnie dyskont postawił na... rozdawanie pieniędzy! Kierując się potrzebami swoich polskich pracowników, zagwarantuje duże podwyżki. To jednak dopiero początek nowości.

Kasjerzy w Biedronce będą teraz zarabiać nawet ponad 3000 złotych. Do tego sklep zagwarantuje pracownikom premie miesięczne w wysokości 170 zł. Jak powiedział szef Jeronimo Martins Polska - Pedro Soares dos Santos na łamach Business Insider Polska: "Będziemy kontynuować podwyżki płac w Polsce. Robimy to co roku i będziemy robić nadal".

Dieta jak schudnąć.Hit internetu! Na tej diecie schudniesz nawet 16 kg w dwa tygodnieCzytaj dalej

Biedronka zaoferuje Polakom wiele nowości

Pensje kasjerów w Biedronce to stawki: 2650-3250 zł brutto miesięcznie - na start, 2750-3350 złotych brutto - po pierwszej podwyżce, którą pracownicy otrzymują dokładnie po roku pracy, a ostatecznie po 3 latach pracy w tym supermarkecie zarobki mogą sięgnąć 2950-3550 zł. Wpływ na wysokość zarobków ma również lokalizacja sklepów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rossmann oszalał! Imponujące promocjeRossmann oszalał! Imponujące promocje na hitowe produktyCzytaj dalej

Jednakże Biedronka zadba nie tylko o swoich pracowników, ale również o klientów! W najbliższym czasie powstanie zupełnie nowy format sklepów - konkretnie będzie to minisklep. Takich placówek w naszym kraju pojawi się 50. Ich powierzchnia będzie wynosić ok. 400-500 m. kw. Celem tych miejsc jest wygenerowanie mniejszych kosztów utrzymania.

Do tego, jeżeli sprawdzi się sprzedaż internetowa w przypadku drogerii Hebe, to Biedronka również pójdzie w jej ślady i będziemy świadkami prawdziwej rewolucji. W takim wypadku zrobienie zakupów w domowych pieleszach nabierze zupełnie nowej jakości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Zielińska w Playboyu. Aktorka zaskoczyła wszystkich
  2. Kim jest żona Jurka Owsiaka? Są razem od ponad 40 lat!
  3. Bez Janowskiego "Jaka to melodia" upadła na dno. Dzisiejszy odcinek nie pozostawia wątpliwości
  4. Czy ona oszalała? Pawłowicz poucza praktykujących katolików, co powinni zrobić ws. pedofilii w Kościele
  5. Właśnie ujawniono. Nie uwierzycie, ile zarabiała Agata Duda przed objęciem funkcji pierwszej damy

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski niepokoi Europę. Mrocznych wizji coraz więcejCzytaj dalej

Źródło: Dziennik Zachodni

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News