Ogromne zniżki w Biedronce! Tak niskich cen popularnych produktów nie było od dawna, trzeba się spieszyć

Ogromne zniżki w Biedronce! Tak niskich cen popularnych produktów nie było od dawna, trzeba się spieszyć Źródło: .

Biedronka zadziwiła swoich klientów. Popularny dyskont przygotował niesamowite opcje promocyjne, które skuszą niejednego klienta do pojawienia się w sklepie. Jedyne, co trzeba zrobić, to się pośpieszyć, ponieważ wyprzedaż jest krótka, a chętnych na pewno będzie wielu.

Biedronka przygotowała niesamowite promocje. Popularny dyskont postanowił obniżyć ceny swoich najpopularniejszych artykułów. Sklepy należące do Jeronimo Martins mogą się szykować na istne oblężenie klientów, którzy na pewno nie pogardzą takimi cenami i ofertami.

Biedronka przygotowuje promocje. Niesamowite ceny w dyskoncie

Pierwszą ofertą, która powinna zachęcić do wizyty w sklepie, są stanowcze obniżki cen mięsa. Do 30 października schab bez kości Kraina Mięs kosztuje zaledwie 1,39 zł za 100 gramów. Co ważne, wszyscy, którzy zdecydują się na kupno trzech opakowań schabu, będą mogli liczyć na włączenie kolejnej promocji. Wtedy bowiem każde będzie można kupić w cenie 4,99, a więc o 40% taniej w stosunku do normalnej ceny, którą sklep życzy sobie za tego typu zakupy.

Kolejną świetna promocja zainteresuje wszystkich miłośników kawy, która może się przydać na ciężkie, jesienne poranki, gdy trzeba wstać do pracy, a już nie ma na to sił. Za drugi produkt uznanych marek, Café D'or lub Jacobs, zapłacimy 40 procent mniej.

Również drugie masło będziemy mogli kupić z dużą zniżką, dzięki czemu 100g tego produktu wyniesie ok. 2 zł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Promocja także na Halloween

Halloween, które z roku na rok zyskuje coraz to większą popularność, jest także świetną okazją, dla której możemy odwiedzić Biedronkę. Sklep przygotował specjalną ofertę na dynie, które są nieodzownym elementem zabawy i będą świetnym elementem dekoracyjnym każdej mrocznej imprezy. Za kilogramową dynię zapłacimy wyłącznie 0,99 zł, co jest obniżką o 2 złote w stosunku do poprzedniej ceny.

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

Jak widać, sklep oferuje tym razem naprawdę bardzo dobre ceny, których aż żal nie wykorzystać. Trzeba się jednak pośpieszyć, bo cała akcja promocyjna trwa tylko do końca 30 października.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hojna waloryzacja zagrożona. 7 mln emerytów ma OGROMNY problem
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Usiadła przy grobie 4-letniego synka trzy lata po jego śmierci. Spostrzegła co zaczyna się dziać, aż zadygotała ze wzruszenia
  4. Kot nagle zaczął szczekać. Potem zrobił rzecz jakiej świat nie widział, jak odkrył, że jest nagrywany
  5. Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszła zostawiając córkę z tatą, szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

Źródło: Super Express

Następny artykuł