biedronka okropny zapach
Wikimedia Commons Mateusz Giełczyński CC4.0
Mateusz Sidorek - 28 Maja 2020

W Biedronce poczuła okropny zapach przy lodówce z mięsem. Zajrzała do środka i zaniemówiła, musiała zareagować

Na jeden ze sklepów sieci Biedronka padły poważne podejrzenia. Klientka, która wieczorem robiła zakupy, poczuła bardzo nieprzyjemny zapach w dziale z mięsem. Gdy kobieta zobaczyła, co znajduje się w lodówce, postanowiła powiadomić o tej sytuacji dziennikarzy portalu Wirtualna Polska. Komentarza udzielił już starszy menedżer sprzedaży popularnej sieci.

Odkrycie w jednym ze sklepów sieci Biedronka w Lublinie bardzo zaniepokoiło Mariolę. Kobieta w okresie pandemii robi zakupy późnymi wieczorami, ponieważ - jak sama twierdzi - wtedy jest bezpieczniej i markety nie są tak oblegane, konsumentom nie grożą też długie kolejki. Nie spodziewała się jednak, że tym razem odkryje coś niepokojącego.

Gwiazda "M jak miłość" o chorobieGwiazda "M jak miłość" opisała konkretne objawy choroby. Wiele osób ich nie dostrzega, póki nie jest za późnoCzytaj dalej

Biedronka to sieć, której Mariola ufa już od dawna i nie zastanawiała się jeszcze nad jej zmianą. Podczas jednej z ostatnich wizyt kobieta czuła bardzo brzydki zapach, który nasilał się, gdy zbliżała się do działu z surowym mięsem. W pewnym momencie Mariola zajrzała do lodówki, aby przyjrzeć się umieszczonym tam produktom. Wtedy zauważyła, że coś stoi obok mięsa.

Biedronka podejrzana o niepokojące praktyki

Ta wizyta w jednym ze sklepów sieci Biedronka skończyła się dla pani Marioli niemiłą niespodzianką. Zasmucił ją nie tylko fakt, że mięso w lodówkach nieprzyjemnie pachnie, ale również działania podjęte przez zespół pracowników. Kobieta znalazła w lodówce kubek z kawą, który najprawdopodobniej ktoś umieścił w lodówce celowo. Kawa potrafi skutecznie maskować nieprzyjemne zapachy. Mariola postanowiła powiadomić o wszystkim redakcję Wirtualnej Polski.

- Wybierałam właśnie mięso na obiad, gdy poczułam, jak z lodówki wydobywa się smród. Tuż obok paczek z filetem z kurczaka zobaczyłam kubeczek wypełniony mieloną kawą. Każdy, kto chociaż raz był w perfumerii doskonale wie, że kawa pochłania zapachy. I tak pewnie miało być tym razem. Obrzydlistwo! Jak można tak traktować klientów? I dlaczego mięso, które nie jest przeterminowane - śmierdzi? - słowa kobiety cytuje WP.

Mariola postanowiła przekazać tę sprawę dziennikarzom, aby zarząd sieci Biedronka mógł odpowiedzieć na zarzuty i wyjaśnić sytuację. Redaktorzy WP otrzymali już odpowiedź w tej sprawie od Tomasza Harasymiuka, starszego menadżera sprzedaży. Mężczyzna szybko zareagował i przeprosił w imieniu placówki położonej w Lublinie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PrzekąskiZa nic nie wyrzucaj obierek od ziemniaków albo skórek po jabłkach. 5 błyskawicznych sposobów na genialne przekąskiCzytaj dalej

- Dziękujemy za ten sygnał, każda informacja na temat działania naszej sieci jest dla nas cenna, a bezpieczeństwo i czystość w naszych sklepach są dla nas bezwzględnymi priorytetami. Natychmiast zajęliśmy się opisaną przez panią sytuacją, która była wynikiem błędnego działania jednego z pracowników sklepu. Przepraszamy za tę sytuację - cytuje WP słowa starszego menadżera sprzedaży.

Dzisiaj grzeje:

1. Pojawiło się nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Władze potwierdziły, sytuacja się bardzo komplikuje

2. Lekarze biją na alarm. Dokonano ważnego odkrycia. Chodzi o oczy i koronawirusa

Jak podkreślił pracownik sieci Biedronka, Tomasz Harasymiuk, aby takie sytuacje się nie powtarzały, pracownicy placówki przeszli dodatkowe szkolenia dotyczące bezpieczeństwa. Niedawno pisaliśmy o apelu jednej kasjerek tej popularnej sieci.

Obrazy Pikio

Źródło: Wirtualna Polska

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO podało termin drugiej fali epidemii. "Wszystkie kraje muszą pozostać w pogotowiu"
  2. Justyna Żyła namalowała mapę Polski. Pominęła bardzo istotny szczegół, złapaliśmy się za głowę (FOTO)
  3. Od jutra kierowca może otrzymać ogromną karę. Wystarczy, że zapomni o jednej rzeczy
  4. Minister Zdrowia wyznał prawdę. Powiedział, jakie jest prawdopodobieństwo spotkania zakażonej osoby
  5. Rutkowski usłyszał wiadomość o śmierci. Mężczyzna miał wyznać całą prawdę
  6. Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbituje

Małżeństwo robiło sobie zdjęcieStarsze małżeństwo każdego roku robiło sobie zdjęcie przed domem. Ostatnia fotografia z serii wyciska z człowieka wszystkie łzyCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News