Zadyma w Biedronce! Szalona Polka rzuciła się na ekspedientkę, ochroniarz nie wiedział co robić

Zadyma w Biedronce! Szalona Polka rzuciła się na ekspedientkę, ochroniarz nie wiedział co robić Źródło: screen shot z youtube.com/Egon Klawo prywatny

Biedronka była miejscem szokujących wydarzeń. Pewien klient nagrał z ukrycia scenę, która jest naprawdę przerażająca. Kobieta nagle rzuciła się na ekspedientkę pracującą w popularnym dyskoncie. Interweniować musiał ochroniarz, który nie wierzył, że cała sytuacja naprawdę dzieje się na jego oczach.

Biedronka zyskuje rozgłos dzięki materiałom internautów, lecz czy o taką popularność chodzi marce? W sieci pojawiło się właśnie wideo, które niemal z miejsca stało się hitem Internetu. Widzimy tam, jak Polka brawurowo kłóci się z ekspedientką i ochroniarzem. Proszono ją, aby natychmiast opuściła sklep, lecz ona miała zupełnie inne plany. Ochroniarz sam nie wiedział, co ma zrobić w tej sytuacji. 

Biedronka na ustach wszystkich Polaków z powodu popularnego wideo. Szalona Polka zaatakowała pracowników dyskontu

W Biedronce od czasu do czasu dzieją się dantejskie sceny, które następnie bardzo szybko zyskują w sieci popularność. Tak było, gdy internauci opublikowali w Internecie wideo z "walki o karpia" w przecenie, a także z bójki o torby marki "Wittchen". Gdzieniegdzie świadkowie pisali także o scenach niczym z filmu komediowego, gdy w Biedronce pojawiły się klapki marki "Corcs". Podobnie ludzie zachowywali się, gdy zależało im na kupnie robota kuchennego w "niewiarygodnie niskiej cenie", lecz tym razem historia była zupełnie inna. 

Teraz w Biedronce doszło do o wiele bardziej szokującej sytuacji. Do sklepu przyszła nieuprzejma i najwyraźniej niepotrafiąca się zachować w miejscu publicznym kobieta. Już od progu zwróciła na siebie uwagę klientów i pracowników dyskontu, prowadziła bowiem bardzo głośną rozmowę telefoniczną, w trakcie której przeklinała i zdradzała szczegóły związane z jej życiem prywatnym.

Nie reagowała na upomnienia

Ochroniarz razem z pracownicą postanowili wyprosić wulgarną ze sklepu, niestety jednak bezskutecznie. Kobieta zaczęła jeszcze głośniej rozmawiać przez telefon, a w pewnym momencie wściekle rzuciła się nawet na pracownicę wykrzykując do niej ordynarne hasła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Co, ty ku*wo, mnie dotykasz? Co, ku*wo, mnie dotykasz? Jebana ku*wa mnie dotyka. Wypie*dalaj, szmato! - grzmiała aż wszystkim więdły uszy.

Ochroniarzowi początkowo zupełnie nie wiedział, jak ma na całą sytuację zareagować, na szczęście po chwili udało mu się przekonać kobietę, aby opuściła sklep. Wszyscy klienci będący świadkami tej sceny byli mu wdzięczni, choć nagranie wciąż cieszy się ogromną popularnością i jest żywo komentowane przez użytkowników. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia polskiej artystki. Adrianna Biedrzyńska usłyszała wyrok śmierci. Lekarze: "Od 3 tygodni, do 3 miesięcy życia"
  2. Uwielbiana polska aktorka ZMARŁA na tragiczną chorobę. Zbigniew Hołdys ujawnił, że gwiazda odmówiła leczenia
  3. Zdjęcia 10-letniej Roksany Węgiel podbijają sieć. To nie ta sama dziewczynka co teraz (FOTO)
  4. Co na to Tadeusz Rydzyk? Ekspert jego telewizji zdjął spodnie i pokazał nagie genitalia
  5. Nie żyje Mama Rafała Trzaskowskiego
  6. Samolot wypadł z pasa, rozbił się o budynek. Makabryczne nagranie TVN
  7. Nagie zdjęcia Martyny Wojciechowskiej w CKM to najgorętsza rzecz w historii Polski. Nigdy się nie znudzą

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News