Biedronka sprzęt AGD promocja
ARKADIUSZ ZIOLEK East News
Joanna Szwalikowska - 26 Listopada 2020

Już w piątek Polacy ruszą szturmem na Biedronkę. Popularny sprzęt AGD za darmo, trzeba spełnić dwa warunki

Biedronka po raz kolejny pozytywnie zaskakuje swoich klientów. Już jutro będziemy mieli możliwość otrzymania ekspresu do kawy Delta Q za darmo. Wystarczy, że spełnimy dwa proste warunki. Klienci dyskontu obawiają się jedynie, że sprzętu AGD nie wystarczy dla wszystkich.

Biedronka to najpopularniejszy w Polsce dyskont spożywczy, który nieustannie zaskakuje klientów ogromnymi promocjami. Już w piątek każdy klient będzie miał możliwość otrzymania ekspresu do kawy za darmo. Wystarczy, że spełnimy zaledwie dwa warunki.

Wystarczyło, że spojrzeli na zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dosłownie wściekli się, zwrócili uwagę na jedną rzeczWystarczyło, że spojrzeli na zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dosłownie wściekli się, zwrócili uwagę na jedną rzeczCzytaj dalej

Biedronka rozdaje ekspresy do kawy za darmo

Tylko w piątek 27 listopada ekspres do kawy Delta Q będziemy mogli otrzymać za darmo. Pierwszym warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie karty "Moja Biedronka". Należy jednak pamiętać, że w czasie trwania akcji można zakupić maksymalnie dwa ekspresy przy użyciu jednej karty. Wydana kwota zostanie zamieniona na vouchery, a zakup szybko może się zwrócić w związku z przedświątecznym okresem.

- Kupując dowolny ekspres Delta Q, otrzymasz vouchery o równowartości jego ceny. Przy zakupie ekspresu za 299 złotych otrzymasz 3 vouchery (2x100 zł, 1x99 zł), a ekspresu za 199 zł - otrzymasz 2 vouchery (1x100 zł, 1x99 zł). Vouchery można wykorzystać od 28.11.2020 r. do 09.12.2020 r. - poinformowano w ofercie promocyjnej Biedronki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Oferta obowiązuje tylko 27 listopada 2020 roku (piątek) lub do wyczerpania zapasów. Taka okazja z pewnością nie powtórzy się szybko, dlatego zapewne klienci szturmem ruszą do sklepów sieci. Które ekspresy biorą udział w promocji?

- W promocji biorą udział EKSPRES DELTA Q MILK QOOL EVOLUTION w kolorze czerwonym lub białym 299zł/szt (3 vouchery: 2x 100zł, 1x 99zł) oraz EKSPRES DELTA Q QOOL EVOLUTION w kolorach czarnym lub czerwonym 199zł/szt (2 vouchery 1x 100zł, 1x99 zł) - czytamy na stronie pepper.pl.

O szczegółach promocji, a także wszelkich wyłączeniach możemy przeczytać w regulaminie znajdującym się w sklepie, a także na stronie internetowej biedronka.pl. Pamiętajmy, że vouchery, które otrzymamy za zakup ekspresu, mają określony termin ważności.

Za zakup ekspresu otrzymujemy specjalne vouchery, które możemy wykorzystać w sklepach sieci Biedronka od 28 listopada do 9 grudnia. Wykonując w tym czasie zakupy o równowartości zakupionego sprzętu i płacąc za nie voucherami, otrzymujemy ekspres do kawy zupełnie za darmo. W związku z tym każdy, kto planuje większe sprawunki niecały miesiąc przed świętami, może zostać posiadaczem jednego z flagowych sprzętów sieci praktycznie za 0 zł.

Dzisiaj grzeje:

 1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
 2. Dwa komunikaty ministerstwa jeden po drugim. Doszło do poważnej pomyłki, znowu podano błędną liczbę zakażeń
 3. Odziedziczył po dziadku zamurowany garaż. Kiedy zajrzał do środka, przeżył wstrząs, nie miał o niczym pojęcia
 4. Będzie dodatek do 500 plus? Pojawiła się oficjalna wiadomość, wielu rodziców będzie wniebowziętych

- Wykorzystanie vouchera możliwe na paragonie wartości o min. 1 zł większej niż wartość vouchera. (voucher 100 zł, wartość paragonu min. 101 zł). Maksymalnie jeden na paragon - informuje pepper.pl. W przypadku jednego paragonu, nie możemy użyć więcej niż jednego kuponu do zapłaty.

W przypadku otrzymania voucherów za zakup ekspresu, możemy wykorzystać je na zakupy do 9 grudnia. Klienci będą musieli zrobić zakupy 2 lub trzy razy (w zależności od tego, który ekspres wybierzemy i ile voucherów otrzymamy) na kwotę co najmniej 101 złotych w przypadku vouchera na 100 zł oraz co najmniej 100 zł w przypadku kuponu na kwotę 99 złotych.

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. Dwuletni Szymonek walczy z czasem. Jego serduszko jest podziurawione
 2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
 3. Świerzyński skomentował Strajk Kobiet, wszystko poszło na żywo w TVP. Prowadzący zamarł
 4. W środku nocy Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne wiadomości. Pogrążył się w żałobie
 5. Jolanta Kwaśniewska ujawniła przykrą prawdę o swoim małżeństwie. Współczujemy, godnie wszystko znosiła
 6. Sałatka jarzynowa według Ewy Wachowicz, istne arcydzieło. Gwiazda dodaje kontrowersyjny składnik, ludzie nie mogą uwierzyć
 7. Sprzedaż nieruchomości może być wstrzymana na 5 lat. Chodzi o konkretny typ działek
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Polszczyzna PL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News