Jedyna taka Biedronka w Polsce. Na sam widok można paść z wrażenia, a najlepsze i tak czeka w środku

Jedyna taka Biedronka w Polsce. Na sam widok można paść z wrażenia, a najlepsze i tak czeka w środku Źródło: Materiały Prasowe

Biedronka zdecydowała się na wdrożenie nowych rozwiązań. Z tego powodu postawiła eksperymentalną placówkę, która znacznie rożni się od innych sklepów.

Biedronka w tej chwili dominuje rynek dyskontów w Polsce. Popularny sklep przynosi ogromne zyski, a jego właściciele cały czas pracują nad tym, aby ten stan utrzymał się jak najdłużej. Dlatego też postawiono nowy sklep, który znacznie się różni od innych placówek sieci.

Ta Biedronka znacznie różni się wyglądem od innych

Pierwsze różnice widać już zewnątrz. Zamiast znanych do tej pory żółtych ścian z cegły, budynek jest w kolorze antracytu, ze sporą przeszkloną częścią przy wejściu. Oczywiście nie zabrakło tradycyjnych, żółto-czerwonych barw sklepu, ale zostały jedynie w logo.

Jednak bardziej zaskakuje środek sklepu. Zamiast reklam na papierowych plakatach, wyświetlane są one na ekranach LCD. 700 metrów kwadratowych powierzchni sklepu jest klimatyzowane i ogrzewane przy pomocy nowoczesnych, bardziej przyjaznym środowisku systemom.

- Dzięki zamontowanym na dachu 160 panelom fotowoltaicznym pozyskujemy obecnie ok. 20 procent energii, które zużywa ta placówka. [...] Z kolei na parkingu z 57 miejscami postojowymi oświetlenie jest w 100 procentach zasilane energią słoneczną i wiatrową w zależności od pogody. Dodatkowo, do dyspozycji zmotoryzowanych klientów pozostaje bezpłatna dwustanowiskowa stacja ładowania pojazdów elektrycznych, a dla rowerzystów stacja Veturilo - poinformował Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny makroregionu Biedronki.

Masa innych udogodnień dla klientów. Wiadomo, gdzie stoi nowy budynek

Ponadto w sklepie znajdą się różne udogodnienia dla klientów, takie jak wi-fi, system wykrywania kolejek, czy kasy samoobsługowe (będą również "tradycyjne" z pracownikami). Ponadto Biedronka zaoferuje biodegradowalne, nadające się do recyklingu papierowe torby na warzywa, owoce i pieczywo. Ponadto w dziale z owocami znajdzie się wyciskarka do soków. 

Oprócz tego w sklepie będzie lada tradycyjna, ze świeżymi wędlinami, mięsem i serami na wagę. Ponadto w sklepie będzie można kupić gotowy obiad (kurczak z rożna i pieczona wieprzowina), a także kawę czy drożdżówkę na wynos.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jednocześnie nie zapominamy o tym, że podstawą naszego modelu biznesowego jest efektywność. Te rozwiązania pomogą jednocześnie naszym pracownikom lepiej zarządzać sklepem i oszczędzać czas klientów i swój - mówił Stolecki.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Bardzo smutna wiadomość od Damiana Kordasa tuż po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami". Współczujemy

Nowoczesna Biedronka znajduje się przy ulicy Modlińskiej w Warszawie. Otwarcie ma nastąpić 26 listopada. Jeśli rozwiązania się sprawdzą, prawdopodobnie więcej placówek przejdzie tego typu modernizację.

fot. Materiały Prasowe

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny "Taniec z gwiazdami" już bez Iwony Pavlović?! Najostrzejsza jurorka zabrała głos, fani są zaniepokojeni
  2. Coś od 60 lat rosło jej w brzuchu, myślała, że to guz. Diagnoza lekarzy ją zdruzgotała
  3. Jak mógł to zrobić własnemu synkowi?! Kamera monitoringu nagrała, jak ojciec postąpił z 3-letnim dzieckiem
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News