GIS ostrzega przed popularnym produktem z Biedronki. Pod żadnym pozorem nie można używać go do gotowania

GIS ostrzega przed popularnym produktem z Biedronki. Pod żadnym pozorem nie można używać go do gotowania Źródło: Wikipedia Jacek Halicki

Biedronka sprzedawała produkt, który może być niebezpieczny dla zdrowia. Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie dla wszystkich Polaków. Produkt, o którym mowa, był niezwykle popularny, sieć sprzedawała wiele egzemplarzy. Jeśli byłeś jednym z kupujących, koniecznie go wyrzuć. Pod żadnym pozorem nie można używać go do gotowania.

Zakupy w popularnej sieci Biedronka mogą wiązać się z poważnym zagrożeniem dla zdrowia. Produkt, który znalazł się w ofercie popularnego dyskontu, jest śmiertelnie niebezpieczny. Używanie go w kuchni może doprowadzić do opłakanych konsekwencji. Każdy, kto kupuje w sklepach z owadem, powinien zapoznać się z najnowszym ostrzeżeniem Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Nie wolno lekceważyć tych zaleceń, lepiej wyrzucić niebezpieczny produkt do kosza.

Biedronka sprzedawała niebezpieczny produkt

Ostrzeżenie publiczne wystosowane przez Główny Inspektorat Sanitarny dotyczy łyżki cedzakowej do gotowania "Skimmer", będącej produktem marki SMUKEE KITCHEN. Według zaleceń produkt ten pod żadnym pozorem nie powinien mieć kontaktu z żywnością. Używanie go w kuchni może mieć bardzo poważne skutki. Koniecznie sprawdź, czy masz w szufladzie tę łyżkę. Być może kupiłeś ją podczas codziennych zakupów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Numer partii: B9630. Model: 309641-4. Importer : DAJAR Sp. z o. o., ul. Połtawska 6, 75-072 Koszalin. Kraj pochodzenia: Chiny - takie informacje możemy znaleźć na stronie GIS.

Badania przeprowadzone przez Państwową Inspekcję Sanitarną wykazały, migrację do żywności pierwszorzędowych amin aromatycznych w przypadku dwóch na trzy sprawdzone łyżki cedzakowe, które sprzedawała sieć Biedronka. Zgodnie z oceną ryzyka Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny używanie produktu może być niebezpieczne dla zdrowia konsumentów. Produkty, na których prowadzono badania pochodziły ze sklepów oznaczonych logo owada.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne alerty dla aż 9 województw, wysokie zagrożenie zdrowia i życia. Żywioł ponownie uderzy

2. Krzysztof Jackowski odpowiedział na pytanie, które dręczy nas wszystkich. Dotyczy śmierci

Z problemem posiadania w ofercie niebezpiecznego produktu zmaga się nie tylko sieć Biedronka. Niedawno Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie dla wszystkich sklepów, które sprzedają pewien popularny produkt spożywczych. Partia może być zakażona pałeczkami salmonelli. Spożywanie go może wiązać się z poważnym zatruciem pokarmowym, a nawet z koniecznością hospitalizacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  2. Siostra Cristiano Ronaldo ujawniła porażające fakty z jego dzieciństwa. Fani nie kryją wielkiego zaskoczenia
  3. Pielęgniarka opiekująca się zakażonymi w DPS-ie przerwała milczenie. Porażające sceny, trudno uwierzyć, do czego doszło
  4. Ogromny dramat Mariana Opani. Bardzo współczujemy i trzymamy kciuki
  5. 80-latek poszedł na grzyby. W ciągu sekund wydarzyła się tragedia, policja pilnie zareagowała
  6. TVP nagle przekazuje wstrząsające informacje. Włos się jeży, cała Polska wstrzymała oddech

Źródło: Radio Zet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News