Biedronka zaprasza Polaków nad morze. Sporo zarobią i odpoczną na wakacjach

Biedronka zaprasza Polaków nad morze. Sporo zarobią i odpoczną na wakacjach Źródło: commons.wikimedia/mateusz_gielczynski/

Biedronka takiej oferty jeszcze nie miała. Ci, którzy chcieliby nieco sobie zarobić, a przy tym odpocząć na piasku, są chętnie zapraszani do pracy w sklepie na okres wakacyjny. Korzyści może być o wiele więcej, niż nam się wydaje.

Sklep Biedronka w okresie letnim niemalże nie może opędzić się od klientów w miejscach turystycznych. Każdego dnia nad morzem czy w górach w popularnej sieciówce tworzą się długie kolejki do kasy, z którymi niekiedy ciężko jest się uporać. By nieco sprostać oczekiwaniom swoich klientów, niektóre placówki są czynne nawet całą dobę. By choć trochę uporać się z oblężeniem, Biedronka zaprasza wszystkich Polaków nad morze. O co dokładnie chodzi?  

Biedronka zaprasza. Plaża i zarobek dla każdego 

Jak możemy się dowiedzieć, ponad 100 nadmorskich placówek jednej z popularniejszej sieci sklepów w Polsce postanowiło zaprosić do siebie nawet tych, którzy wcale nie planowali w te wakacje odpoczynku na polskiej plaży. Okazuje się, że klientów jest zbyt wielu, a rąk do pracy zbyt mało, dlatego Biedronka składa w stronę Polaków specjalną ofertę. Jeżeli ktoś szuka pracy na okres wakacyjny, a do tego chciałby sobie odpocząć w sprzyjających do tego warunkach, to propozycja jest zdecydowanie dla niego. 

- W sezonie letnim nad Bałtykiem wyzwaniem jest zapewnienie turystom i lokalnym mieszkańcom stałej dostępności wszystkich produktów oraz sprawnej i szybkiej obsługi. By to osiągnąć, zwiększamy zespoły w naszych placówkach. Ochotnicy, którzy chcą na czas wakacji przenieść się do miejscowości nadmorskiej, stanowią duże wsparcie dla sklepu, a z drugiej strony sami mają okazję skorzystać po pracy lub w dni wolne z pobytu nad morzem - informuje dyrektor HR makroregionu w Jeronimo Martins Polska Joanna Bukała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Korzyści nie brakuje 

Biedronka nie zamierzała pozostawić swoich ochotników, a tym samym pomocników, bez odpowiednich korzyści z pracy. Prócz wypoczynku na plaży, o którym wspomniano wyżej, sieć sklepów oferuje znacznie więcej. Pensja, premia, opłata za przejazd i lokum... czego chcieć więcej? 

- Ponadto jest to też szansa na dodatkową nagrodę finansową, sięgającą 350 zł brutto miesięcznie dla sprzedawcy-kasjera. Oczywiście jako pracodawca finansujemy też zakwaterowanie i dojazd - podaje Bukała.

Ci, którzy chętnie skorzystaliby z przedstawianej oferty, mogą zrobić to już od połowy czerwca do końca sierpnia. Swoją pracę połączoną z wypoczynkiem odbędą między innymi w miejscowości: Nowy Dwór Gdański, Władysławowo, Dziwnów, Stegna czy Jastarnia. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka legendarnego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  2. Cała prawda o mężu Ewy Farnej! Na jaw wyszły jego biznesy, będziecie w szoku, gdy dowiecie się, skąd ma tyle pieniędzy
  3. Zabawa 2-latki przyprawiła rodziców o palpitację serca. Trzeba było bardzo zaryzykować, żeby jej pomóc
  4. Informacje Polsatu zwalają z nóg jak nigdy. Drastyczna zbrodnia na sąsiadce, powód najbardziej błahy jak się tylko da
  5. Edyta Górniak pokazała się topless. Fani twierdzą, że nie potrzeba im niczego więcej (ZDJĘCIA)
  6. Pradawny staropolski sposób na komary zwala z nóg. Przynosi piorunujące efekty
  7. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie może wysłać jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu

Źródło: superexpress 
  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News