Klient Biedronki dziwnie się zachowywał. Gdy ochrona zaczęła go przeszukiwać, zrobił wyjątkowo niespodziewaną rzecz

Klient Biedronki dziwnie się zachowywał. Gdy ochrona zaczęła go przeszukiwać, zrobił wyjątkowo niespodziewaną rzecz Źródło: Wikipedia - inforobert

Biedronka cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. W popularnej sieci sklepów często dochodzi do dziwnych sytuacji. Jeden z klientów zaczął zachowywać się nietypowo, co zwróciło uwagę ochrony.

Biedronka od wielu lat należy do najpopularniejszych sklepów w naszym kraju. Dyskont pojawił się w Polsce na początku XXI wieku i obecnie zakupy robią w nim miliony Polaków. Trzeba przyznać, że sieć sklepów dba o swoich klientów, organizując liczne promocje, które zachęcają ludzi do pojawiania się przy kasach i robienia zakupów.

Z racji faktu, że w sieci sklepów Biedronka zakupy regularnie robią miliony osób, często dochodzi tam do dziwnych sytuacji, które są potem opisywane w internecie. Jedna z nich wzbudziła wyjątkowe zainteresowanie Polaków. Dowiedzieliśmy się o młodym kliencie, który zachowywał się w bardzo dziwny sposób w jednym z lokali w Łodzi.

Biedronka cieszy się ogromną popularnością

W jednym ze sklepów pojawił się młody klient, który zachowywał się w wyjątkowo nietypowy sposób. Od razu zwróciło to uwagę ochrony, która zażądała, by mężczyzna otworzył swój plecak i udowodnił, że niczego nie ukradł. 19-latek odmówił, w związku z czym na miejsce wezwano policję. Wtedy cała tajemnica się wyjaśniła.

Gdy młody klient dowiedział się, że wezwano funkcjonariuszy, otworzył swój plecak, a następnie wyjął słoik i zaczął spożywać jego zawartość. Nie chciał przy tym powiedzieć ochroniarzom, co robi. Dopiero policja, która zjawiła się na miejscu, wyjaśniła zachowanie 19-latka, który od samego początku był bardzo nerwowy.

Niespodziewane zachowanie w sklepie sieci Biedronka

Okazało się, że młody chłopak zaczął jeść marihuanę, którą aktualnie miał przy sobie. Liczył, że dzięki temu policja nie dowie się o tym i chciał uniknąć jakichkolwiek konsekwencji. Niestety dla niego, funkcjonariusze zadziałali bardzo skutecznie.

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Klient nie zdołał spożyć całej marihuany, jaką miał przy sobie. W słoiku pozostało jeszcze jedenaście gramów narkotyków. Teraz młody klient spotka się z surową karą za swoje przestępstwo. Grozi mu kara nawet trzech lat pozbawienia wolności. Co więcej, okazało się, że wcale nie dopuścił się on kradzieży niczego ze sklepowych półek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Ujawniono największe sekrety Tadeusza Rydzyka! Duchownemu pali się grunt pod nogami
  4. Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

Następny artykuł