Lidl, Biedronka i Żabka wprowadzają ważne zmiany w funkcjonowaniu sklepów. Totalna rewolucja

Lidl, Biedronka i Żabka wprowadzają ważne zmiany w funkcjonowaniu sklepów. Totalna rewolucja Źródło: Dominik Fiuk CC BY-SA 3.0 https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/

Biedronka oraz inne duże sklepy wprowadzają duże zmiany w funkcjonowaniu swoich placówek. To bardzo ważna informacja dla konsumentów, którzy w najbliższych dniach wybierają się do tych dużych dyskontów.

Biedronka wprowadza wiele rozwiązań, które mają pomóc zwiększyć bezpieczeństwo zarówno dla klientów jak i pracowników.Nie tylko oni jednak zdecydowali się na ten krok.

Biedronka, Lidl czy Żabka

Biedronka ujednoliciła godziny otwarcia wszystkich swoich punktów. Od teraz zakupy mogą być robione w godzinach 8-20, a właściciele sieci w trosce o swoich pracowników postanowili dodatkowo wprowadzić przerwę techniczną w godzinach 13:30-14:00. Tylko Biedronka zdecydowała się na to rozwiązanie, jednak inne duże sieci także postanowiły skrócić swój czas otwarcia. Żabka działać będzie od 7 do 22, a nie 23 jak poprzednio, Lidl wszystkie sklepy, które działały do 22, przenosi w tryb pracy do godziny 21. Skrócone godziny otwarcia to jednak nie wszystkie zmiany. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Odpowiednia odległość, ograniczona ilość osób

Żabka dostarcza swoim sklepom płyny dezynfekujące oraz rękawiczki ochronne, dodatkowo ogranicza liczbę klientów, którzy mogą jednocześnie przebywać w sklepie i zależne to będzie od wielkości sklepów. Na taki sam ruch zdecydował się Lidl i także tam będzie ograniczenie klientów. Biedronka postanowiła także  na podłogach zaznaczyć odpowiedni odstęp, który powinni zachować kupujący. Podobne rozwiązanie można znaleźć także w niektórych Żabkach. Praktycznie wszyscy właściciele zdecydowali się na instalacje przezroczystych ekranów z pleksi przy kasach, tak aby zwiększyć bezpieczeństwo swoich kasjerów.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia się pomyliło? Właśnie przekazali poprawioną liczbę i chorych w jednym województwie

2. Wszyscy Polacy dostaną dziś tego samego SMS-a. Znamy jego treść

Tesco zdecydował się na niesamowity krok

Tesco postanowiło skupić się na bezpieczeństwie osób szczególnie zagrożonych w przypadku epidemii koronawirusa, czyli osób starszych, którzy znajdują się w grupie ryzyka. Sieć postanowiła, że w godzinach 9-10, to właśnie one będą mogły w spokoju zrobić zakupy. Decyzja ta wchodzi już od dziś weszła w życie. 

- Wiemy też, że wśród naszych klientów są osoby wymagające od nas wszystkich szczególnej uwagi. Wprowadzając specjalną godzinę każdego dnia chcemy umożliwić im zrobienie niezbędnych zakupów i zapewnić komfort oraz bezpieczny dostęp do potrzebnych produktów. - piszą przedstawiciele. Lepiej sprawdzić jak działają sklepy w Twojej okolicy, bo może się okazać, że także one zmieniły warunki swojej działalności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włoskie media donoszą o znacznie większej ilości zarażeń. "Chorzy wymknęli się statystykom"
  2. Kamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrza
  3. Już wiadomo, co działo się z Agatą Dudą. Nagrała bardzo wymowny film dla Polaków
  4. Golden retriever przestraszył się burzy. Gdy podeszło do niego malutkie dziecko stała się niebywała rzecz, wszystko się nagrało
  5. Uwielbiany aktor M jak miłość w żałobie. Koronawirus zaatakował jego rodzinę, niestety jedna osoba zmarła
  6. Jakiego koloru banana wybierzesz? Wybór zdradzi o tobie wiele

Źródło: Jastrząb Post, Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News