Biedronka karp
ARKADIUSZ ZIOLEK East News
Klaudia Bochenek - 23 Grudnia 2020

Polacy szturmem ruszą do Biedronki. Sklepy oferują karpia za darmo, trzeba się spieszyć

Biedronka po raz kolejny postanowiła wyjść naprzeciw klientom. Z okazji zbliżającej się Wigilii i Bożego Narodzenia sieć sklepów wpadła na pomysł, aby zaproponować klientom karpia za darmo. Rybę można dostać jeszcze tylko dziś i jutro, należy się spieszyć. Oferta z pewnością przyciągnie do sklepów tysiące osób.

Biedronka jak wiele innych sklepów postanowiła uraczyć swoich klientów nie tylko niskimi cenami popularnych produktów, ale także kuszącą ofertą dotyczącej najważniejszej ryby na świątecznym stole. Każdy może mieć karpia za darmo, należy zgodzić się tylko na jeden warunek i przyjąć voucher.

Biedronka wyszła do klientów z atrakcyjną ofertą nie do odrzucenia

Kto jeszcze w ferworze przedświątecznych zakupów zapomniał o karpiu, ma niepowtarzalną okazję otrzymać go po prostu za darmo. Jeszcze dziś i jutro sklepy Biedronka kuszą ofertą, której nie ma żaden inny sklep na rynku. Wiemy, co należy zrobić.

- Kup świeżego karpia, płat ze skórą Marinero, i odbierz voucher równy jego wartości do wykorzystania na zakupy w dniach 28-31 grudnia 2020 r. - możemy przeczytać na stronie Biedronki.

Oferta jest ważna od 21 grudnia do 24 grudnia w Wigilię lub do wyczerpania zapasów. Sklepy w całej Polsce mogą przeżywać prawdziwe oblężenie, a darmowy karp to jednak ewenement na rynku. Warto dopytać obsługę, czy ryba jest jeszcze dostępna.

Z ostatniej chwili: minister zdrowia potwierdził. Wszystko zacznie się 15 stycznia w całej PolsceZ ostatniej chwili: minister zdrowia potwierdził. Wszystko zacznie się 15 stycznia w całej PolsceCzytaj dalej

Oczywiście tak, jak napisano w komunikacie Biedronki, każdy kto kupi płat karpia firmy Marinero otrzyma voucher. Przy kasie trzeba za niego zapłacić, a voucher możemy zrealizować od 28 do 31 grudnia.

Większość osób z pewnością po świętach wybierze się ponownie do marketów, aby wyposażyć się na sylwestra w - tym roku - rodzinnym gronie. Przy wykorzystaniu wcześniej otrzymanego vouchera, wigilijna ryba wyniesie nas dokładnie 0 zł.

Tuż przed świętami Biedronka kusi klientelę nie tylko darmowym karpiem. W ofercie dyskontów możemy także zauważyć promocję na jajka, które są idealnym dopełnieniem sałatki lub stanowią smakowitą przystawkę. Za zakup dowolnych dwóch opakowań trzecie jest gratis.

Te osoby, które pierwszego i drugiego dnia świąt serwują na stół wędliny, również znajdą coś dla siebie. Szynkę klasyczną dostaniemy za 1,49 zł/kg.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

17-latek poślubił 51-letnią kobietę dwie dekady temu. Ich obecne wspólne zdjęcia dają do myślenia17-latek poślubił 51-letnią kobietę dwie dekady temu. Ich obecne wspólne zdjęcia dają do myśleniaCzytaj dalej

Źródło: RMF24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News