Biedronka otwarta w niedzielę
wikipedia.org By Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim w województwie łódzkim, PL, EU. CC0
Weronika Wasiak - 23 Października 2020

Sklepy Biedronki otwarte w niedziele. Sieć znalazła sposób na ominięcie zakazu

Biedronka znalazła niewiarygodny sposób na obejście zakazu handlu w niedzielę. Dzięki temu sieć powita swoich klientów również w ostatni dzień tygodnia.

Biedronka, jako jedna z większych sieci sklepów w Polsce, stale stara się wdrażać udogodnienia dla konsumentów, startować z niepowtarzalnymi okazjami i krótko mówiąc - stawać się jak największym sprzymierzeńcem klientów. Ponieważ każdego dnia w placówkach sieci zjawiają się istne tłumy, Biedronka postanowiła znaleźć sposób na możliwość otwarcia również w niedziele objęte zakazem handlu. 

Minister zdrowia zdradził, co stanie się już niedługo. Dotyczy wszystkich PolakówMinister zdrowia zdradził, co stanie się już niedługo. Dotyczy wszystkich PolakówCzytaj dalej

Niewiarygodne, Biedronka otwarta także w niedzielę 

Z doniesień Interii wynika, że w czwartek w Dobrzycy niedaleko Kalisza powstał kolejny punkt sieci Biedronka, ale jak się okazuje, nie jest to tak zwyczajny sklep, jak mogłoby się wydawać. Portal wiadomoscihandlowe.pl ustalił, że jest to placówka franczyzowa i otwarta będzie również w niedzielę niehandlową. 

Dotychczas, prócz sklepików osiedlowych czy sklepów sieci Żabka, niektóre Biedronki również pozostawały otwarte w ostatni dzień tygodnia. Mowa m.in. o placówkach własnych w Grudziądzu, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Świeciu oraz dwóch sklepach w Warszawie. Są to jednak sklepy usytuowane wyłącznie na dworcach kolejowych lub autobusowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Jak przytacza Interia, na filmie promującym Biedronkę w Dobrzycy, na jednym z kadrów, wyraźnie widać informację zamieszczoną na drzwiach dotyczącą godzin otwarcia, z której wynika, że sklep otwarty będzie także w niedziele niehandlowe. 

- Sklep będzie czynny we wszystkie niedziele - potwierdza informacje biuro prasowe dyskontowej sieci. 

Serwis Interia zwrócił się do biura prasowego sklepu z pytaniem, "z jakiego wyjątku od zakazu handlu w niedziele zamierza korzystać franczyzobiorca prowadzący sklep w Dobrzycy". Z dalszych doniesień tabloidu wynika, że Biedronka określa swój najnowszy sklep mianem pierwszej franczyzowej placówki".

- Sklepy prowadzone do tej pory przez naszych partnerów biznesowych oparte były o współpracę agencyjną, natomiast sklep otwarty w Dobrzycy jest pierwszym sklepem franczyzowym sieci Biedronka, prowadzonym na własny rachunek przez franczyzobiorcę - podkreśla biuro prasowe Biedronki.

Dzisiaj grzeje: 1. Pielęgniarka nie mogła dłużej milczeć. Powiedziała co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć

2. Kolejny kraj podjął nagłą decyzję w sprawie Polski. Wszystko stanie się już w weekend

3. Lekarze biją na alarm, pilny apel. Sytuacja jest fatalna, liczy się każda pomoc

Nowa Biedronka w Dobrzycy k. Kalisza mieści się przy ul. Krotoszyńskiej 41A. Powierzchnia sali sprzedaży sklepu wynosi ok. 650 m kw. Na ten moment nie wiadomo, czy godziny otwarcia sklepu w niedzielę będą różniły się od tych w pozostałe dni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat. 12-latek stanął oko w oko z niedźwiedziem. Nagle owczarek rzucił się na ratunek, nie pozwolił skrzywdzić dziecka
  2. Tragiczna wiadomość obiegła świat. Młody gwiazdor doznał bolesnego upadku, jest sparaliżowany (FOTO)
  3. Szef WHO nie pozostawił wątpliwości. Bardzo złe wieści dot. koronawirusa w Polsce
  4. Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorów
  5. Z ostatniej chwili: Właśnie zapadła decyzja dot. zamknięcia cmentarzy na Wszystkich Świętych
  6. Facebook jak Tinder. W Polsce oficjalnie uruchomiono możliwość randkowania
  7. Nie istnieje lepsza panierka do kotletów schabowych. Wystarczyła zmiana jednej czynność i wyszły jak marzenie
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News