Wielka ewakuacja w Biedronce. Na miejsce przyjechały służby

Wielka ewakuacja w Biedronce. Na miejsce przyjechały służby Źródło: Pikio.pl

Biedronka była przepełniona klientami, gdy nagle rozległ się alarm. Na miejsce przyjechała straż, a wszyscy klienci - w tym także pracownicy - zostali ewakuowani.

Biedronka została zamknięta tuż po tym, jak w środku budynku rozległ się alarm. Pracownicy szybko powiadomili na miejsce straż, która rozpoczęła akcję ratunkową. Ewakuowano klientów, a także personel. Wielu świadków obserwowało zmagania strażaków.

Biedronka została zamknięta

Strażacy pełniący służbę w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu dostali zawiadomienie od pracowników sklepu Biedronka znajdującego się w Pionkach (woj. mazowieckie). Jak informuje serwis "echodnia.eu" w sklepie rozległ się głośny dźwięk alarmujący o zagrożeniu. Czujniki dwutlenku węgla zareagowały na ulatniający się skądś wspomniany związek chemiczny. Jego stężenie było na tyle duże, aby uruchomić sygnał dźwiękowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przyczyną było rozszczelnienie instalacji

Strażacy szybko ustalili przyczynę - okazało się, że w sklepie doszło do rozszczelnienia instalacji chłodniczej. Niestety, nawet w przypadku niewielkiej ilości ulatniającego się dwutlenku węgla należy ewakuować wszystkich ze sklepu, co też strażacy uczynili. Około 30 osób opuściło Biedronkę. Jak informują media dalej trwają tam jeszcze prace, ale wkrótce sklep najprawdopodobniej  zostanie ponownie otwarty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarny aktor ma raka krtani! Kochany przez fanów artysta schudł do 40 kg i oddycha przez rurkę tracheotomijną
  2. Ekstrawaganckie zachowanie Grażyny Torbickiej. Diwa nawet sama nie pakuje siatek z zakupami do samochodu, ma od tego człowieka
  3. Córka Marty Kaczyńskiej zamieściła w sieci pożegnalny wpis. Co się dzieje z nastolatką?!
  4. Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają
  5. Patomorfolodzy aż 5 godzin badali ciało Dawidka. Ich ustalenia są zatrważające, tak dokładnie zabił go tata
  6. Komendant Główny odkrywa w TVN nowe informacje ws. Dawidka. Serce rozpada się na milion kawałków
  7. Będą wyższe emerytury, ale trudno uwierzyć dla kogo. Wielu z was będzie wściekłych

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News