Biedronka ogłosiła
Wikimedia Commons Mateusz Giełczyński Attribution-ShareAlike 4.0 International (CC BY-SA 4.0)
Monika Majko - 20 Października 2020

Pilny komunikat Biedronki, zapadła decyzja. Wielu klientów czeka wielkie zaskoczenie

Biedronka przekazała klientom najnowsze decyzje w związku z wprowadzeniem na terenie całej Polski kolejnych restrykcji dla handlowców. Wielu klientów będzie zaskoczonych działaniami popularnej sieci sklepów spożywczych.

Biedronka szybko zareagowała na kolejne obostrzenia dla handlowców, które w związku z dynamicznym rozwojem pandemii wprowadził krajowy rząd. Przedstawiciele popularnej sieci sklepów spożywczych przekazali klientom najnowsze decyzje, wielu z nich będzie zaskoczonych tymi działaniami.

Marta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacjeMarta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacjeCzytaj dalej

Biedronka wróciła do całodobowej obsługi w wybranych marketach swojej sieci

Od soboty w 152 powiatach obowiązuje tzw. czerwona strefa, która nakłada dodatkowe restrykcje dla handlowców. Według nowego rozporządzenia, w sklepach o powierzchni do 100 metrów kwadratowych jednocześnie zakupy może robić 5 osób na kasę, a w marketach powyżej 100 mkw. powierzchni - 1 osoba na 15 mkw. W związku z dynamicznym wzrostem liczby nowych przypadków zakażeń koronawirusem, w całym kraju ponownie wprowadzono również godziny dla seniorów, które obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 10 - 12. W tym czasie w sklepach zakupy mogą robić wyłącznie osoby powyżej 60. roku życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Porzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuPorzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Biedronka przygotowała specjalną promocję dla klientów korzystających z możliwości nocnych zakupów

W związku z dodatkowymi obostrzeniami, sieć marketów spożywczych "Biedronka", która w całej Polsce posiada ponad 3 tysiące sklepów, podjęła ważne decyzję i ponownie wdrożyła całodobowy tryb pracy do swoich wybranych marketów. Takie działanie podejmowano już w czasie wiosennego lockdownu kraju. Teraz przedstawiciele sieci poinformowali o rozszerzeniu tzw. Akcji 24 na kolejne placówki handlowe. Od poniedziałku 19 października jest nią objętych już ponad 400 sklepów, a dodatkowo ponad 2350 marketów sieci jest otwartych co najmniej do godz. 23:30.

- W ten sposób ruch klientów powinien rozłożyć się w sklepach bardziej równomiernie, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę kupujących. Mamy też specjalne oferty, które sprawią, że zakupy w Biedronce będą nie tylko bezpieczniejsze, ale też bardziej opłacalne - przekazał Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka.

Dzisiaj grzeje:

1. Premier Morawiecki zapowiedział kolejne obostrzenia. Wszystko zmieni się już za kilka dni

2. Oficjalny komunikat Kancelarii Premiera, przekazali kilka minut temu. Mamy dobrą wiadomość dla obywateli

3. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Niestety, zagrożone małe dzieci i wiele rodzin

Sieć przygotowała również promocję dla klientów, którzy skorzystają z możliwości nocnych zakupów. Osoby z kartą Moja Biedronka otrzymają voucher na 15 zł do wykorzystania przez następne 2 dni na kolejne zakupy za kwotę co najmniej 99 zł, jeśli pomiędzy godziną 22:00 a 6:00 dokonają zakupów za co najmniej 99 zł.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kotlety mielone bez smażenia osiągają apogeum smaku i soczystości. Zdradzamy najcudowniejszy przepis
  2. Zmysłowa Marta Linkiewicz w samym futrze pręży się na balkonie. Patogwiazda Fame MMA zaskakuje, widoki tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Naukowcy odkryli gigantyczny rysunek. Czy starożytni ludzie czcili kosmitów? Jest wiele niezwykłych teorii
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News