57 tysięcy osób dostanie po 500 złotych od Biedronki

57 tysięcy osób dostanie po 500 złotych od Biedronki Źródło: KMP Białystok

Biedronka po raz kolejny zaskakuje Polaków. Około 57 tysięcy osób dostanie od jednej z popularniejszych w naszym kraju sieci sklepów nawet po 500 złotych. Niebywałe wieści obiegają media.

Biedronka od lat cieszy się uznaniem w oczach rodaków, dlatego z roku na rok powstaje coraz więcej punktów, w których zjawiają się coraz większe rzesze klientów. Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie sklepem, sieciówka nieustannie zatrudnia nowych pracowników, a by stać się ich jak największym sprzymierzeńcem robi wszystko, by zapewnić możliwie najkorzystniejsze na rynku warunki pracy. Sieć sklepów właśnie zdecydowała się na kolejny krok w tę stronę. 

Biedronka dba o pracowników

Ogłoszenia "zatrudnię sprzedawcę-kasjera" czy też "zatrudnię magazyniera" nie znikają wręcz ze sklepowych witryn Biedronki. Niemal z miesiąca na miesiąc potrzebnych jest coraz więcej pracowników, a dzięki atrakcyjnym ofertom nie ma większego problemu z ich znalezieniem. Przedstawiciele sieciówki co i rusz podtrzymują, że robią wszystko, by zapewnić każdemu godne warunki, co łączy się nie tylko z samym miejscem, ale przede wszystkim zarobkami. 

- Pracownicy są fundamentem naszej firmy. (...) Poprzez podwyżki chcemy docenić ich codzienne wysiłki, a jednocześnie pokazujemy, że Biedronka konsekwentnie dba o pozycję pracodawcy pierwszego wyboru w branży detalicznej - powiedział dyrektor personalny i członek zarządu Jeronimo Martins Polska, Jarosław Sobczyk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po 500 złotych dla 57 tysięcy osób 

Mówiąc o podwyżkach, to właśnie one zadowolą pracowników Biedronki już od nowego roku. Zgodnie z zapowiedziami, pracownicy marketu mogą spodziewać się kwot od 100 do 350 złotych brutto, natomiast pracownicy centrów dystrybucyjnych od 150 do 500 złotych. Finalny wzrost pensji będzie zależny od stażu pracy oraz stanowiska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły intymne informacje o Michale Szpaku. Fani już nigdy nie spojrzą na piosenkarza tak samo
2. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

- Wynagrodzenia pracowników sieci Biedronka będą wyższe od stycznia 2020 r. Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, podnosi je o 100-350 zł brutto miesięcznie w sklepach należących do sieci oraz o 150-500 zł w centrach dystrybucyjnych. Styczniowe podwyżki otrzyma niemal 57 tys. osób, przede wszystkim ze stażem pracy do pięciu lat, spośród wszystkich 67 tys. zatrudnionych przez największego prywatnego pracodawcę w Polsce - podano w oficjalnym ogłoszeniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Polacy nie mają pojęcia, po co jest dziura w zatyczce od długopisu. Prawdziwy powód może uratować Ci życie!
  4. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak
  5. Pogrzeb rodzin ze Szczyrku. Przed kościołem wydarzyły się najbardziej poruszające sceny

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News