Biedronka zmiotła konkurencję. Właśnie wprowadziła Biedronkobusy, nie zgadniesz po co

Biedronka zmiotła konkurencję. Właśnie wprowadziła Biedronkobusy, nie zgadniesz po co Źródło: .

Biedronka postanowiła jeszcze bardziej zawalczyć o swoich klientów. Firma wpadła na nowatorski pomysł, dzięki któremu zmiecie konkurencję. Właśnie sprowadziła Biedronkobusy, które mają niewiarygodne przeznaczenie.

Biedronka w sprytny sposób wyprzedziła swoją konkurencję. Sklep wymyślił sposób, żeby zawalczyć o jeszcze więcej klientów. Wprowadzono specjalne Biedronkobusy, dzięki którym jeszcze łatwiej będzie robić zakupy w tej sieci marketów. Prosty pomysł przyniesie Biedronce ogromne zyski, a zasady działania tego wyjątkowego transportu zwalają z nóg. 

Biedronka zmiotła konkurencję

Biedronka zmiotła konkurencję swoim innowacyjnym przedsięwzięciem. Jej działanie jest podyktowane przeanalizowaniem rynku i dostosowaniem się do potrzeb klientów w wakacje. Sklep wprowadził Biedronkobusy. 

Okres letni jest momentem, w którym wszyscy wyjeżdżają na wakacje i właśnie dlatego Biedronka zdecydowała się otworzyć w nadmorskich miejscowościach całodobowe sklepy. Nie jest to jeszcze koniec nowatorskich zmian. Biedronkobusy mają dowozić wszystkich klientów prosto pod drzwi dyskontu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Biedronkobusy

Ten pomysł został już wprowadzony w życie między innymi w Łebie. Nadmorski kurort co roku przyciąga swoim pięknem tłumy turystów. Władze Biedronki postanowiły wykorzystać ten sezonowy rynek i dostosować się do potrzeb konsumentów. Wprowadzono tam specjalne autobusy, nazywane Biedronkobusami, które za symboliczną złotówkę dowożą klientów do najbliższego, całodobowego marketu. 

Zwykle sklepy są oddalone o zaledwie kilka kilometrów od plaży, ale jak wiadomo, nie każdemu chce się pokonywać ten dystans na piechotę. 

- Wielu turystów woli się żywić we własnym zakresie lub po prostu oszczędzić podczas bieżących zakupów spożywczych. Dzięki dojazdowi do Biedronki, położonej poza centrum miasta, robimy ukłon właśnie wobec tych klientów - skomentował nowatorski pomysł Łukasz Burda, dyrektor operacyjny regionu Koszalin w sieci Biedronka.

Wczasowicze są bardzo zadowoleni z tej inicjatywy sklepu, nie wszyscy jednak podzielają ich optymizm. Lokalni przedsiębiorcy reagują na Biedronkobusy oburzeniem. Uważają, że sklep w bezczelny sposób podbiera im klientów. 

- W sezonie wakacyjnym różne sieci handlowe zlatują się do Łeby na żer. Nachapią się i wyjadą, a przecież to my powinniśmy móc zarobić na utrzymanie biznesu, ZUS-y i podatki - twierdzi z przekonaniem jeden z lokalnych przedsiębiorców.

Takie działania sklepu wpływają również na dochody hoteli i pensjonatów, których goście coraz częściej rezygnują z kupowania śniadania. Wolą kupić gotowe dania w Biedronce, które są dużo tańsze.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  4. Oficjalne oświadczenie! Dwie absolutne legendy TVN odchodzą
  5. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  6. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  7. Kiedy przeczytacie, kto jest bratem Magdy Gessler, zdębiejecie. To jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków

Źródło: Donald.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News