Biedronka wydała ważny komunikat, ogromne zmiany. Od teraz zakupy będą wyglądały zupełnie inaczej

Biedronka wydała ważny komunikat, ogromne zmiany. Od teraz zakupy będą wyglądały zupełnie inaczej Źródło: Unsplash Alexandru Tugui

Sieć sklepów Biedronka wprowadza wielkie zmiany, które mogą zaskoczyć wiele osób. Wszystko przez konieczność dostosowania się do aktualnych wydarzeń, które w ostatnim czasie obiegły cały świat. Klienci będą musieli liczyć się z nową formą robienia zakupów.

Biedronka jest jedną z najbardziej popularnych sieci sklepów w Polsce. Podczas obecnie trwającego kryzysu epidemiologicznego wielu z nas chodziło tam na zakupy. Z uwagi na zagrożenie podjęto pewne kroki, które mają wpłynąć na funkcjonowanie placówek. Jak pandemia wpłynęła na działanie tych sklepów?

Sklepy w obliczu pandemii

Sieć sklepów Biedronka może pochwalić się imponującą liczbą swoich sklepów wynosi ona ponad trzy tysiące, co sprawia, że jest to największy pracodawca w naszym kraju. Nie da się ukryć, że w obliczu zagrożenia pandemią wielu z nas zaczęło robić coraz większe zakupy. Niektórzy robią je w celu uniknięcia częstego przebywania wśród ludzi. Natomiast część osób chce się zabezpieczyć na ewentualność zamknięcia sklepów spożywczych. Aktualnie całkowity zakaz handlu został zdementowany. Nie zmienia to jednak faktu, że sklepy same postanowiły wprowadzić pewne regulacje.

Na półkach zaczęło brakować podstawowych produktów. Można do nich zaliczyć papier toaletowy, mydło, a nawet ryż i makaron. W sklepach często było nawet więcej osób niż w okresie przedświątecznym. W związku z tym Biedronka musiała podjąć niezbędne starania mające zwiększyć bezpieczeństwo. Warto zapoznać się z nowymi zasadami robienia zakupów w tej sieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakie zmiany wprowadza Biedronka?

Sklepy sieci Biedronka dostosowują się do panującej sytuacji. Niektórym te zmiany mogą wydawać się zaskakujące, jednak są to kroki konieczne w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Wszakże pandemia to stan, z którym ostatnio ludzkość zetknęła się dawno temu. Warto zrobić wszystko, by zdusić ją w zarodku. Co więc postanowiła Biedronka?

Pierwszą zmianą są nowe godziny pracy placówek. Będą one czynne od 8:00 do 20:00. Przy kasach zastaniemy nawilżane chusteczki dezynfekujące i dozowniki z mydłem. Biedronka zapowiada wprowadzenie znaczników przy kasach wskazujących odległość jednego metra. To jednak nie jedyne zaskoczenie, jakie może nas spotkać. W sklepach pracownicy mają na bieżąco dbać o to, by nie znajdowało w nich się na raz zbyt wiele osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Powiększyła się liczba zakażonych. Ministerstwo Zdrowia przekazało wiadomość z samego rana

2. Polski minister zarażony koronawirusem czuje się gorzej. Znamy szczegóły

Biedronka wprowadziła również pracę w systemie rotacyjnym, tym samym zmniejszając ryzyko infekcji wśród pracowników. Z obowiązku wykonywania pracy zostali zwolnieni wszyscy, którzy ukończyli 60 lat. Ich pensje zostaną wypłacone w 100%. Biedronka liczy na to, że klienci dostosują się do nowych zasad panujących w ich sklepach. Wszystkie te kroki mają sprawić, że pandemia nie będzie już rozwijała się w takim tempie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szkoły będą zamknięte znacznie dłużej. Znamy konkretną datę
  2. Nie żyje były reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą Ekstraklasy, oficjalny komunikat klubu
  3. Oburzające zachowanie sklepów, żerują na koronawirusie. Rząd podejmuje zdecydowane kroki
  4. Komunikat dla wszystkich klientów Żabki. Sieć sklepów podejmuje ważne kroki
  5. Filip Chajzer pokazał powalające nagranie z Lasu Kabackiego. Ręce opadają, widok odbiera mowę
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

Źródło: WTV

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News