Biedronka
Jakub Kaminski/East News
Monika Majko - 17 Listopada 2020

Do Biedronki wparowała policja, zakuła 16-latka w kajdanki. Irracjonalny powód, trudno uwierzyć

Biedronka stała się miejscem scen rodem z filmu sensacyjnego. Policjanci wparowali do sklepu i zakuli w kajdanki 16-latka, a następnie wyprowadzili go z marketu na oczach klientów. Powód ich zachowania jest szokujący, młody chłopak został potraktowany jak przestępca i nikt nie chciał go wysłuchać.

Biedronka w dużym polskim mieście stała się miejscem dramatycznych scen, policjanci wparowali do marketu i na oczach klientów wyprowadzili ze sklepu zakutego w kajdanki 16-latka. Kiedy na jaw wyszedł powód ich działań, wszyscy byli w szoku.

Biedronka - policja interweniowała w jednym z marketów sieci

Według relacji "Gazety Wyborczej" w piątek 13 listopada br. w białostockim sklepie Biedronka przy ulicy Antoniukowskiej 56 doszło do szokującej interwencji policji. Ochroniarz sklepu zatrzymał 16-latka, który dokonywał płatności przy kasie samoobsługowej.

Tragiczne informacje z rodziny Justyny Steczkowskiej. Nie żyje najbliższa osoba piosenkarki, szczerze współczujemyTragiczne informacje z rodziny Justyny Steczkowskiej. Nie żyje najbliższa osoba piosenkarki, szczerze współczujemyCzytaj dalej

Jak się okazało, nastolatek został oskarżony o kradzież, ponieważ w trakcie dokonywania płatności w kasie samoobsługowej wybrał z dostępnych na wyświetlaczu opcji tańsze bułki niż te, które zapakował do swojego koszyka.

Ochroniarz zarzucił chłopakowi kradzież z premedytacją i pomimo tłumaczeń 16-latka, że doszło do pomyłki oraz natychmiastowego uiszczenia różnicy w cenie, ten zabrał go do odosobnionego pomieszczenia, a następnie wezwał na miejsce policję.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze również nie chcieli wysłuchać nastolatka. Policjanci zakuli chłopaka w kajdanki i na oczach klientów oraz personelu marketu, wyprowadzili go ze sklepu i odprowadzili do pobliskiego internatu przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, w którym mieszkał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Ochroniarz wezwał policję do Biedronki, funkcjonariusze zakuli 16-latka w kajdanki

Szokująca jest kwota, o którą rozpętała się wojna. 16-latek został potraktowany jak przestępca ponieważ różnica w cenie wynosiła 2 złote oraz 12 groszy. Zajście z udziałem chłopca skomentował dyrektor placówki w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Ochroniarz zabrał mojego ucznia do pokoju, zamknął się z nim, po czym wezwał policję. Funkcjonariusze skuli dzieciakowi ręce z tyłu i tak przywieźli mi go do internatu. Jak bandytę. Drobny chłopak w kajdankach i dwóch wielkich policjantów – zacytowano wypowiedź dr Cezarego Wysockiego, dyrektora ZSOiT na łamach "Gazety Wyborczej".

Dzisiaj grzeje:

1. Porażająca wiadomość dot. pogrzebu Gulbinowicza. "Nie było identycznej kary w Polsce przez tysiąc lat"

2. Agata Duda wydała nagłe oświadczenie. Pierwsza Dama zabrała głos w sprawie ciąż

3. Dramatyczna relacja pacjentów z polskiego szpitala. Byli bezsilni, wszystko za zamkniętymi drzwiami

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych próbował wyjaśnić tę sprawę z pracownikami sklepu, jednak jak przyznał w rozmowie z dziennikarzami, został przez nich wyproszony z marketu.

- Skucie za plecami za bułki? Za dwa złote? Do teraz nie mogę uwierzyć w to co się stało - przyznaje Cezary Wysocki, dyrektor białostockiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku - Chłopak wyrównał tę różnicę bez dyskusji, nie kłócił się, jest spokojny. Dlaczego został tak potraktowany? Poszedłem wyjaśnić sprawę do Biedronki. Pracownicy stwierdzili, że ciągle ktoś kradnie ze szkoły. Ale nie z mojej, ja nie mam takich zgłoszeń. Ostatecznie ze sklepu zostałem w niemiły sposób wyrzucony - dodał Cezary Wysocki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Olaf Lubaszenko wytrwale dąży do zdrowia. Przeszedł niesamowitą metamorfozę
  2. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje
  3. Wiadomo, co stanie się przed pogrzebem Gulbinowicza. Media donoszą także o zaskakującym miejscu spoczynku
  4. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  5. Rzecznik rządu zabrał głos ws. ograniczeń w przemieszczaniu się w Boże Narodzenie. Ważna wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Jesienią częściej niż zwykle jesz imbir? Miej się na baczności, możesz sobie poważnie zaszkodzić
  7. Ponad 1,4 mln osób może dostać częściowy zwrot za paliwo. Jest jeden warunek

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News