"Biała noc" w Biedronce. Klienci jeszcze nie widzieli tak wielkich przecen

"Biała noc" w Biedronce. Klienci jeszcze nie widzieli tak wielkich przecen Źródło: East News Jakub Kaminski

Biedronka kolejny raz zaskakuje swoich klientów, którzy będą mogli skorzystać z niesamowitej oferty. Znany dyskont wprowadza "Białą noc", podczas której przeceny będą większe niż kiedykolwiek dotąd.

Biedronka jest jednym z ulubionych sklepów, w których Polacy robią zakupy. Znany dyskont zyskał uznanie klientów dzięki promocyjnym cenom, które z tygodnia na tydzień sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na zakupy w Biedronce. Właśnie ogłoszono, że Biedronka przygotowuje dla swoich klientów "Białą noc", podczas której obowiązywać będą ceny, jakich jeszcze nikt nie widział. 

Biedronka szykuje dla klientów "Białą noc"

Sieć sklepów Biedronka przygotowała dla swoich klientów nową akcję "Nie trać tego, co najlepsze" , która przewiduje wiele upustów i rabatów na produkty. Jedną z największych obniżek będzie można się cieszyć podczas "Białej nocy".

Już w nocy z piątku na sobotę (17-18 kwietnia) w Biedronce rozpocznie się "Biała noc", podczas której towar zostanie przeceniony. Jak podał portal Dla Handlu, ceny będą "rewolucyjnie" niskie. Nie wiadomo natomiast, które z produktów będzie można kupić w niższych cenach. Jednak to nie wszystko. Akcja "Nie trać tego, co najlepsze" proponuje dla klientów jeszcze więcej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Co jeszcze przewiduje Biedronka dla swoich klientów?

Przygotowane zostały jeszcze trzy atrakcje, z których skorzystają klienci. Pierwszą z nich jest akcja "Platynowe rabaty", którą Biedronka kieruje do seniorów, czyli osób powyżej 65 roku życia, którzy robią zakupy w godzinach 10-12. To właśnie wtedy w sklepach ceny zostaną obniżone o 30 procent. Jak zakłada Biedronka, codziennie przeceniane będą inne produkty. 

"Płać mniej, oszczędzaj więcej" to promocja skierowana do posiadaczy karty "Moja biedronka. Klienci, którzy skorzystają z tej promocji, otrzymywać będą vouchery na konkretne sumy za zrobione zakupy. Ta akcja trwa tylko do 18 kwietnia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki potwierdził ogromne zmiany w całym kraju. Miliony Polaków zaniemówiło

2. Była żona Macieja Kurzajewskiego zdobyła się na bolesne wyznanie. „Ja wiem, jak to jest, gdy nie ma dokąd uciec”

I na koniec "Mega koszyk", czyli akcja od godziny 22 do 6 rano, kiedy to obniżone będą ceny kolejnych produktów, przy czym zachowana zostaje zasada, że tylko większe ilości zakupionego towaru, umożliwiają kupno w niższej cenie

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodowicz w porę zorientowała się, że z jej córką nie jest dobrze. Wiadomość o chorobie Kasi była dla niej wstrząsem
  2. Smutna wiadomość obiegła cały świat. Nie żyje człowiek, którego kochały miliony. Zawodnicy w żałobie
  3. Tylko w jednej sytuacji możesz ściągnąć maseczkę w miejscu publicznym. A nawet musisz
  4. Kolejna przykra wiadomość od Agnieszki Woźniak-Starak. Chodzi o ważny dla niej dzień
  5. Doda zdradziła swój sekret. Chodzi o intymną relację z mężem
  6. Więzienny kucharz przywitał w celi syna Zenka Martyniuka powalającym menu

źródło: gazeta pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News