Biedronka białe noce
East News Jakub Kaminski
Aneta Wasilewska - 17 Kwietnia 2020

"Biała noc" w Biedronce. Klienci jeszcze nie widzieli tak wielkich przecen

Biedronka kolejny raz zaskakuje swoich klientów, którzy będą mogli skorzystać z niesamowitej oferty. Znany dyskont wprowadza "Białą noc", podczas której przeceny będą większe niż kiedykolwiek dotąd.

Biedronka jest jednym z ulubionych sklepów, w których Polacy robią zakupy. Znany dyskont zyskał uznanie klientów dzięki promocyjnym cenom, które z tygodnia na tydzień sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na zakupy w Biedronce. Właśnie ogłoszono, że Biedronka przygotowuje dla swoich klientów "Białą noc", podczas której obowiązywać będą ceny, jakich jeszcze nikt nie widział.

Andrzej SośnierzPorażające słowa b. prezesa NFZ. Liczba chorych w Polsce może być faktycznie kilkukrotnie wyższaCzytaj dalej

Biedronka szykuje dla klientów "Białą noc"

Sieć sklepów Biedronka przygotowała dla swoich klientów nową akcję "Nie trać tego, co najlepsze" , która przewiduje wiele upustów i rabatów na produkty. Jedną z największych obniżek będzie można się cieszyć podczas "Białej nocy".

Już w nocy z piątku na sobotę (17-18 kwietnia) w Biedronce rozpocznie się "Biała noc", podczas której towar zostanie przeceniony. Jak podał portal Dla Handlu, ceny będą "rewolucyjnie" niskie. Nie wiadomo natomiast, które z produktów będzie można kupić w niższych cenach. Jednak to nie wszystko. Akcja "Nie trać tego, co najlepsze" proponuje dla klientów jeszcze więcej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

wirusJedyny region Polski bez ofiar śmiertelnych wirusa. Może na to wpływać jedna rzeczCzytaj dalej

Co jeszcze przewiduje Biedronka dla swoich klientów?

Przygotowane zostały jeszcze trzy atrakcje, z których skorzystają klienci. Pierwszą z nich jest akcja "Platynowe rabaty", którą Biedronka kieruje do seniorów, czyli osób powyżej 65 roku życia, którzy robią zakupy w godzinach 10-12. To właśnie wtedy w sklepach ceny zostaną obniżone o 30 procent. Jak zakłada Biedronka, codziennie przeceniane będą inne produkty.

"Płać mniej, oszczędzaj więcej" to promocja skierowana do posiadaczy karty "Moja biedronka. Klienci, którzy skorzystają z tej promocji, otrzymywać będą vouchery na konkretne sumy za zrobione zakupy. Ta akcja trwa tylko do 18 kwietnia.

Dzisiaj grzeje:

1. Premier Morawiecki potwierdził ogromne zmiany w całym kraju. Miliony Polaków zaniemówiło

2. Była żona Macieja Kurzajewskiego zdobyła się na bolesne wyznanie. „Ja wiem, jak to jest, gdy nie ma dokąd uciec”

I na koniec "Mega koszyk", czyli akcja od godziny 22 do 6 rano, kiedy to obniżone będą ceny kolejnych produktów, przy czym zachowana zostaje zasada, że tylko większe ilości zakupionego towaru, umożliwiają kupno w niższej cenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Rodowicz w porę zorientowała się, że z jej córką nie jest dobrze. Wiadomość o chorobie Kasi była dla niej wstrząsem
  3. Smutna wiadomość obiegła cały świat. Nie żyje człowiek, którego kochały miliony. Zawodnicy w żałobie
  4. Tylko w jednej sytuacji możesz ściągnąć maseczkę w miejscu publicznym. A nawet musisz
  5. Kolejna przykra wiadomość od Agnieszki Woźniak-Starak. Chodzi o ważny dla niej dzień
  6. Doda zdradziła swój sekret. Chodzi o intymną relację z mężem
  7. Więzienny kucharz przywitał w celi syna Zenka Martyniuka powalającym menu

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor nie mogła znieść porażającego widoku. Niesamowita metamorfoza, zdjęcia zwalają z nógCzytaj dalej

źródło: gazeta pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News