Jest afera. Biedronka wprowadzała klientów z błąd?

Jest afera. Biedronka wprowadzała klientów z błąd? Źródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Biedronka nieustannie proponuje swoim klientom rozmaite promocje, które mają ich zachęcić do wybierania dyskontu podczas zakupów. Niedawno w sklepach Polacy mogli zaobserwować, że pojawiła się nowa akcja, która teraz została wzięta pod lupę. Okazuje się, że nie wszystko się zgadza.

Biedronka w ostatnich tygodniach skierowała do swoich klientów akcję "Kupuj co Polskie". Niestety, okazuje się, że podczas robienia zakupów promowane nie były produkty polskich przedsiębiorców, a zagranicznych korporacji. Klienci zostali wprowadzeni w błąd, podczas gdy mieli wspierać patriotyzm gospodarczy. 

Biedronka zachęca do zakupu "polskich" produktów 

Twórcy aplikacji "Pola" w ostatnich dniach przetestowali produkty, które są objęte przez Biedronkę promocją "Kupuj co Polskie" i badania dały zaskakujące rezultaty. Wyszło na to, że na przykład gumy Orbit, czekolady Wedel, Mc Cormick Polska czy Nestle Polska zostały objęte promocją, a nie są one polskimi formami. W całości mają udział zagranicznego kapitału. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- "Kupuj co Polskie", co tworzy wartość dla polskiej gospodarki. Polskie owoce i warzywa, nabiał, mięso i wędliny. Polskie marki, polskie produkty wytwarzane, przetwarzane lub konfekcjonowane w Polsce - tak napisano o akcji na oficjalnej stronie sieci Biedronka, co oznacza, że produkty wcale nie muszą pochodzić z polskich przedsiębiorstw, a jedynie mogą być produkowane w kraju, należąc jednocześnie do marek, jakie nie są "polskie". 

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie

2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

3. Minister Zdrowia właśnie ogłosił, chodzi o zamknięcie szkół. Wszystko jest już jasne

Biedronka oszukała klientów? 

Okazuje się, że Biedronka wcale nie oszukała swoich klientów. Czytając szczegóły akcji, można znaleźć dokładne kryteria, jakie muszą spełniać produkty, by zaliczone zostały do polskich produktów. Nawet jeśli Coca cola czy guma Orbit oznaczone zostały, jako polskie produkty, nie oznacza to oszustwa ze strony sieci sklepów Biedronka, co nie zmienia faktu, że wielu klientów mogło zostać wprowadzonych w błąd. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne sceny w "Rolnik szuka żony". Prowadząca nie wytrzymała "popisów" uczestnika
  2. Deep Blue – jeden z największych rekinów w historii zarejestrowanych na nagraniu
  3. W jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Danuta Martyniuk musiała przerwać milczenie, jest bardzo ostro
  4. Bardzo smutne, przecież Viki ma dopiero 13 lat. Ujawniono treść wiadomości, jakie dostała
  5. Mamy potwierdzenie, wprowadzono pilny zakaz. Wszystko zacznie się już w poniedziałek o 8 rano
  6. Już nigdy nie zrobicie frytek inaczej. Robert Makłowicz pokazał niesamowity trik, dzięki którym smakują najlepiej

Źródło: Wiadomości handlowe pl, Najwyższy czas pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News