Biedronka rozbija bank, towary niemalże za bezcen! Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było

Biedronka rozbija bank, towary niemalże za bezcen! Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było Źródło: wikipedia/jacek_halicki/

Biedronka nieustannie zaskakuje swoich klientów bogatym asortymentem oraz powalającymi promocjami. Tym razem może być podobnie - znana sieć sklepów wprowadziła coś, czego na polskim rynku handlowym jeszcze nie było.

Biedronka jest coraz większym sprzymierzeńcem klientów złaknionych niesamowitych okazji. Największe sieciówki w Polsce nieustannie prześcigają się, by swoimi ofertami przyciągać rzeszę konsumentów. Pomysły bywają oryginalne i różnie też są odbierane - jedne stają się prawdziwym hitem, a inne przemijają tak szybko, jak się pojawiły. W tym przypadku promocje Biedronki to wielki hit i przede wszystkim coś nowego, co bez wątpienia wzbudzi zainteresowanie wśród klientów. 

Biedronka wprowadza wielkie promocje. Czegoś takiego jeszcze nie było 

W tym przypadku znana sieciówka zrobiła wielki krok do przodu. Zapewne większość myśli, że chodzi jedynie o zaskakująco niskie ceny wyprzedawanych produktów, które możemy kupić za grosze. Nie sposób się tutaj nie zgodzić, bowiem oferowane tekstylia możemy zakupić nawet o 70 % taniej. Ale nie to jest najbardziej zdumiewające.

Chodzi o miejsce, w którym możemy zaopatrzyć się w przecenione produkty. Nie są to wcale sklepowe półki, a Outlet Trucki Biedronki. Jest to nic innego, jak wielkie ciężarówki, należące do sieci sklepów, podróżujące po Polsce i oferujące klientom wiele produktów z poprzednich kolekcji, za powalająco niskie ceny. Pierwsze Trucki już ruszyły i sukcesywnie przemierzają kolejne kilometry. Ciężarówek jest kilka w całym kraju, a każda z nich codziennie zatrzymuje się w innymi mieście. Co więcej, dokładnie co tydzień, asortyment, jaki znajdziemy w jej wnętrzu, ulega zmianie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak dokładnie wygląda zakup i w co możemy się wyposażyć?

Jak możemy się dowiedzieć, ciężarówki promocyjne zostają otwarte o godzinie 9:00 i zamykane o 20:00. By jak najbardziej umilić konsumentom zakupy, wyposażone są w klimatyzację oraz terminale płatnicze, dzięki czemu Polacy nie muszą martwić się o nagły brak gotówki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Szczere wyznanie o śmierci

2. Emerytura mundurowych. Zmiany podpisał już prezydent Duda

Asortyment Outlet Trucków Biedronki przedstawia się podobnie, jak w sklepie stacjonarnym. Znajdziemy tam wiele produktów: od ubrań, przez chemię, po różnego rodzaju akcesoria domowe i ogrodowe. Ceny potrafią być naprawdę niskie, a niektóre artykuły dostaniemy za grosze. Ciężarówki ruszyły zupełnie niedawno, jednak niewykluczone, że swoje trasy zakończą dopiero wraz z końcem lata, choć nie ma na ten temat na razie żadnych, oficjalnych informacji.

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Margaret odchodzi z Kościoła. Czarę goryczy przelała masturbacja 
  4. Tata usłyszał tylko wielki huk. Dla jego syna nie było już ratunku, zmarł na miejscu
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: wiadomoscihandlowe

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu