Klienci nie dowierzają. Kolosalna zmiana w Biedronce, nikt nie miał pojęcia, że do niej dojdzie

Klienci nie dowierzają. Kolosalna zmiana w Biedronce, nikt nie miał pojęcia, że do niej dojdzie Źródło: Jacek Halicki CC BY-SA 4.0 Wikipedia.org

Biedronka zdecydowała się na wprowadzenie poważnych zmian w funkcjonowaniu swoich sklepów. Klienci na pewno będą zaskoczeni decyzją podjętą przez właścicieli sieci popularnych dyskontów. Polacy codziennie masowo odwiedzają supermarkety, a zmian wprowadzanych w ostatniej chwili nikt się nie spodziewa.

Biedronka wiedząc, jak wielu klientów codziennie przekracza próg sklepów musiała podjąć konkretne kroki. Żaden sklep nie chce odnotować strat, a sytuacja w tym tygodniu stała się dla handlu wyjątkowo trudna. Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy, że Biedronka stała się miejscem akcji sanepidu w związku, z wykryciem koronawirusa, lecz teraz dyskont znalazł się na ustach wszystkich z zupełnie innego powodu.

Biedronka zdecydowała się na miły gest w stronę klientów

Biedronka wie, że najbliższy weekend będzie zupełnie inny niż dotychczas. To właśnie sytuacja jaka będzie miała miejsce w sobotę stała się głównym argumentem przeważającym za podjęciem takiej decyzji. Oczywiście o ile zaskoczeni klienci miło oceniają podjętą przez sieć decyzję, to nie ulega wątpliwości, że Biedronka chce zachęcić konsumentów do odwiedzin właśnie w ich sklepie. Wiele osób będzie zaskoczonych tym, że nie będą mogli zrobić zakupów w sobotę, a informacja ta zapewne dotrze do wielu dopiero w piątek, dlatego Biedronka zdecydowała się na miły gest w stronę zapominalskich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zakupy będziesz mógł zrobić później niż zwykle

Radio Zet przekazuje, że Biedronka wydłuża otwarcie swoich sklepów zarówno w czwartek, jak i w piątek. Zapominalscy konsumenci nawet po wieczornych zmianach będą mogli zapełnić swoje koszyki i Święto Wojska Polskiego spędzić przy suto zastawionym stole. Według informacji przekazanych przez dyskont, ponad 2 tysiące sklepów zmieni czas swojej pracy. W czwartek i piątek będą one czynne do 23, natomiast zaskoczeniem jest, że 100 miejsc w kraju będzie czynnych przez całą dobę, również w nocy.

Kto jednak zapomni zrobić zakupy przed weekendem, może skorzystać z innego rozwiązania, jakie oferuje Biedronka. Dyskont wszedł we współpracę z inną firmą, dzięki czemu zgrabnie obchodzi zakaz handlu w niedzielę. To niejedyne udogodnienie z jakiego skorzystać mogą klienci robiący zakupy w sklepie ze czerwonym owadem w logo.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP przekazała z samego rana druzgocącą wiadomość. Rodzina pogrążyła się w smutku, miał tylko 34 lata

2. Najwięcej zakażeń już nie na Śląsku. Nowy region wyszedł na prowadzenie, Ministerstwo Zdrowia wyjaśnia dlaczego

3. Dzieci znalazły w rzece dziwaczny przedmiot. Kiedy zorientowali się, czym jest, zamarli

Przygotowano również szereg promocji

- [...] Biedronka przygotowała wyjątkową ofertę promocyjną, dzięki której klienci nie tylko mogą się przygotować do niehandlowego weekendu, ale także sporo zaoszczędzić - mówił dla Radia Zet dyrektor operacyjny sieci Biedronka, Paweł Stolecki. Ten weekend na pewno będzie dla wielu sporym wyzwaniem, jednak Biedronka stara się by ułatwić przeżycie dwóch dni bez wizyty w sklepie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od soboty nowe ograniczenia dla Polaków. Ministerstwo zaktualizowało listę ograniczeń
  2. Sanepid pilnie poszukuje osób w czterech miastach. Mieli kontakt z chorym
  3. Agata Duda zostawiła tylko jedną wiadomość. Nie tak miało być, wielu jest zawiedzionych
  4. Dotarliśmy do rodziny, która brała udział w programie „Nasz nowy dom”. Wyznali wszystkie tajemnice
  5. Pilne, bardzo ważne informacje dla tysięcy matek w całym kraju. Chodzi o dodatkowe pieniądze

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News