24 tysiące złotych za zakupy w Biedronce. To nie żart

24 tysiące złotych za zakupy w Biedronce. To nie żart

Biedronka cieszy się niesłabnącą sławą, dzięki bogatej gamie produktów oraz przystępnym cenom. Nic zatem dziwnego, że każdego dnia w tych sklepach pojawiają się setki konsumentów, którzy zaopatrują się w najróżniejsze przedmioty. Kwoty, jakie do uregulowania podawali kasjerzy były najróżniejsze, jednak taka nie padła jeszcze nigdy. 24 tysiące złotych to prawdziwy rekord.

Biedronka w jednym z polskich miast świętowała swoje pierwsze urodziny i najwyraźniej z tej okazji odnotowała rekord zakupowy. Aż ciężko uwierzyć w to, że ktoś jednorazowo pozostawił przy kasie ponad 20 tysięcy złotych. Tak owocny utarg wywołuje szok i niedowierzanie, jest jednak całkowicie prawdziwy. 

Biedronka otwiera outlety cieszące się ogromną popularnością

Być może niewielu jeszcze wie, że sieć sklepów Biedronka postanowiła stać się jeszcze bardziej przychylna swojemu klientowi i w ubiegłym roku w Poznaniu otworzyła swój pierwszy outlet. Konsumenci mogą znaleźć w nim przede wszystkim artykuły przemysłowe i tekstylia, przecenione często nawet o 80 %. Wybór jest naprawdę ogromny - znajdzie się tam coś dla najmłodszych (np. akcesoria plastyczne), ale i dla nieco starszych np. smartfony, wrotki i wiele innych. Każdy może znaleźć coś dla siebie i to w naprawdę przystępnych cenach, dlatego nic dziwnego, że outlet cieszy się ogromnym uznaniem nie tylko wśród poznaniaków.

 

- Outlet Biedronki w Poznaniu od pierwszego dnia działalności cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Blisko 130 tys. osób, które do dziś zrobiły zakupy w poznańskim Outlecie, to dowód na to, że uruchomienie tego typu sklepu idealnie wpisało się w oczekiwania klientów - wyznaje starszy menadżer sprzedaży w Biedronce, Jakub Klimczak. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdumiewający rekord zakupowy 

Outlet sieci sklepów Biedronka cieszył się takim uznaniem, że udało się nawet odnotować w nim zdumiewający rekord. To właśnie w Poznaniu pewien klient wydał jednorazowo aż 24 tysiące złotych. Nie wiadomo niestety, co dokładnie znalazło się w jego zakupowym koszyku, jednak nie ma nawet najmniejszych wątpliwości, że był to niejeden sprzęt RTV, AGD oraz wiele innych.

Trzeba przyznać, że tak owocny utarg ciężko będzie przebić i zapewne jeszcze przez długi czas nie usłyszymy o kolejnym tego typu rekordzie. W lutym bieżącego roku, zadecydowano o otwarciu kolejnego outletu, tym razem w Gdańsku i nie wykluczone, że to właśnie tam, padnie kolejny rekord, który sprawi, że wszystkim opadną szczęki. 

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Wciąż nie wiadomo, gdzie przebywa Dawidek. W Polskę zaraz uderzą potężne burze, 9 województw zagrożonych
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  6. Policjant ujawnił na wizji TVN kulisy poszukiwań Dawida. Gdzie jest 5-latek?

Źródło: o2

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu