Dobre wiadomości dla Polaków. Dostawy ruszyły jak szalone, tysiące ciężarówek przywozi towary do Biedronek

Dobre wiadomości dla Polaków. Dostawy ruszyły jak szalone, tysiące ciężarówek przywozi towary do Biedronek Źródło: East News Rex Features

Sieć Biedronka szybko reaguje na obecną sytuację w Polsce. Najpotrzebniejsze produkty znikają w półek bardzo szybko, a w Warszawie kończą się zapasy. Znana sieć sklepów rozpoczęła regularne i duże dostawy, aby zapewnić Polakom dostęp do jedzenia i środków do higieny. Zarząd zapewnia, że pracownicy pracują na najwyższych obrotach.

Zarząd sieci sklepów Biedronka zapewnił, że robi wszystko, aby Polacy mieli dostęp do najpotrzebniejszych produktów. Z półek znikają jedzenie oraz środki do higieny. Chcąc zabezpieczyć się przed ewentualną kwarantanną, mieszkańcy wykupują wszystko w bardzo szybkim tempie. Zaczynają się obawy o zapasy. Jednak dyrektor działu logistyki przekonuje, że Biedronka jest gotowa na obecną sytuację.

Biedronka - jak większość dużych sklepów - obecnie mierzy się z tłumami klientów, którzy chcą zabezpieczyć się przed kwarantanną. Ze sklepowych półek znikają żele antybakteryjne, papier toaletowy, makarony oraz mięso. Obrazy, które niedawno widzieliśmy na zdjęciach z włoskich miast, możemy dostrzec już w każdym markecie na warszawskich osiedlach. Biedronka wprowadziła specjalny tryb dostaw, aby Polacy nie pozostali bez najpotrzebniejszych produktów.

Biedronka wprowadza specjalne dostawy do swoich sklepów

Sieć sklepów Biedronka powoli zaczyna świecić pustkami, podobnie jak inne markety w dużych miastach. Mieszkańcy zaczynają się obawiać o to, czy niedługo nie zabraknie produktów, dlatego kupują jeszcze więcej. Jednak dyrektor działu logistyki zapewnił, że pracownicy robią wszystko, aby Polacy w kryzysowej sytuacji nie stracili dostępu do jedzenia i środków do higieny. Dlatego wprowadzono specjalny i intensywny tryb dostaw.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pracujemy na pełnych obrotach, by codziennie dostarczać do sklepów towar, którego potrzebują nasi klienci. Nasze Centra Dystrybucyjne działają przez całą dobę, a dzięki wypracowanym przez lata procedurom jesteśmy przygotowani na wiele scenariuszy. Skuteczność i punktualność dostaw to nie tylko zobowiązanie wobec klientów, ale i nasz punkt honoru - powiedział Wojciech Józefowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Małysz, Kubacki, Stoch i Żyła potrzebują pilnie pomocy. Proszą premiera i prezydenta

2. Tata zarażonej koronawirusem dziewczynki złamał kwarantannę. Powód nie mieści się w głowie

Zarząd sieci sklepów Biedronka uspokaja Polaków i przekazuje pozytywne informacje. W obecnej sytuacji zaopatrzenie sklepów jest dla nich priorytetem. Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że puste półki w sklepach jedynie sprzyjają rozprzestrzenianiu się paniki. Szacuje się, że w ciągu doby pracuje 1200 pojazdów, 6000 pracowników i 16 Centrów Dystrybucyjnych, aby zapewnić Polakom wszystko, czego potrzebują.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tom Hanks zarażony koronawirusem. Infekcja może być dla niego szczególnie niebezpieczna
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Polacy popełniają dokładnie te same błędy, co Włosi. Jeśli nie przestaną, może być bardzo źle
  4. Sąsiad zamyka granice z Polską. Samochody i ludzie nie będą mogli jej przekroczyć
  5. Doda zabrała głos ws. zdrowia. Nie może uwierzyć, że doszło do wielkiego przeoczenia
  6. Sanepid pilnie apeluje do wszystkich Polaków robiących zakupy. Niebezpieczeństwo jest szczególne

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News