Nadchodzi rewolucja, która odmieni życie Polaków. Przestaną chodzić do Biedronki i Lidla

Nadchodzi rewolucja, która odmieni życie Polaków. Przestaną chodzić do Biedronki i Lidla Źródło: youtube.com/ Biznes

Biedronka i Lidl będą mogły liczyć na mniejszą liczbę klientów? Na polskim rynku pojawi się rewolucja, która może sprawić, że Polacy przestaną chodzić do sklepów. A wszystko przez hiszpański startup, który sprawi, że zakupy staną się łatwiejsze, szybsze i bez konieczności wychodzenia z domu.

Biedronka będzie musiała zastanowić się, co zrobić z nową usługą, która wchodzi na polski rynek. Może się okazać, że promocje i programy lojalnościowe nie wystarczą, aby przyciągnąć klientów do sklepów. Czy nowa aplikacja autorstwa hiszpańskich inwestorów podbije serca Polaków i sprawi, że nie będą chcieli jeździć do sklepów?

Biedronka i Lidl będą miały problemy? Nowa aplikacja wchodzi do Polski

Sieci handlowe będą musiały coś zrobić z nadchodzącą rewolucją zakupową rodem z Hiszpanii. Na polskim rynku pojawiła się firma Glovo, której aplikacja jest już do ściągnięcia na telefon. Dzięki niej będziemy mogli zrobić zakupy w wybranym przez siebie lokalu współpracującym z firmą i za niespełna 6 złotych kosztów dostawy cieszyć się zakupami w swoim domu.

Co ważne, aplikacja działa według godzin otwarcia poszczególnych sklepów, co oznacza, że nie będziemy mogli robić w niej zakupów po zamknięciu lokali, ale za to będziemy mogli cieszyć się produktem w około godzinę od czasu jego zamówienia. Aplikacja jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą oszczędzić czas, albo nie mogą znaleźć artykułów w swojej okolicznej Biedronce czy Lidlu. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie może być wyjątkowo kuszące i o wiele lepsze, niż przemierzanie autobusem albo samochodem ulic miast w poszukiwaniu sklepu, który spełni nasze oczekiwania. Od dzisiaj możemy mieć wszystko w swojej komórce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Firma odniesie sukces?

Jak na razie Glovo oferuje swoje usługi na terenie Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia i Łodzi, ale hiszpańscy inwestorzy już teraz planują rozszerzenie swoich wpływów na całą Polskę. Przypomnijmy, że firma zdążyła się już porozumieć z AmRestem i przejmie 100% udziałów na platformie pizzaportal.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrol zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani

Sami inwestorzy nie ukrywają wiary w swój sukces na rynku polskim i zapewniają, że „każdy produkt, który zmieści się na motor lub rower" może się u nas znaleźć w domu w ciągu niespełna godziny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci mogą dostać po 10 TYS. ZŁ! Warunek jest tylko jeden
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Kot bardzo często ociera się o Twoje nogi? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość
  4. Jolanta Kwaśniewska nie miała dla córki litości i wygarnęła jej to w twarz. "Wyglądasz jak wiejskie dziecko, chore na tyfus"
  5. Media dotarły do mężczyzny, który ma być biologicznym ojcem księcia Harry'ego. Księżna Diana miała z nim potajemny romans

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News