W popularnym jedzeniu z Biedronki wykryto groźny konserwant. Pod żadnym pozorem tego nie jedzcie

W popularnym jedzeniu z Biedronki wykryto groźny konserwant. Pod żadnym pozorem tego nie jedzcie Źródło: Flickr/Artur Nowacki

Biedronka każdego tygodnia proponuje swoim klientom nieskończoną liczbę rabatów i promocji na produkty w swojej sieci. Okazało się, że w jednym z bardziej popularnych produktów wykryto przerażająco groźny konserwant. Zagrożenie dla zdrowia jest ogromne po spożyciu tego flagowego produktu.

Biedronka razem z Lidlem i Tesco to najpopularniejsze sieci dyskontów w kraju. Polacy chętnie korzystają z oferowanych przez te sklepy promocji i rabatów. W okazyjnych cenach można kupić produkty spożywcze, wszelkiego rodzaju chemię gospodarczą czy nawet meble i ubrania. Kupić można dosłownie wszystko. Sklepy w walce o klienta chętnie wprowadzają okazyjne ceny, karty lojalnościowe czy promocje dla stałych bywalców.

Biedronka pod lupą

Sprowadzane z całego świata, ale też produkowane w kraju jedzenie dostępne w Biedronce, stało się ostatnio przedmiotem testów. A żeby być dokładniejszym, testowane były ulubione przez wszystkich mięsożerców parówki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Od lat parówki są w Polsce czołowym produktem spożywczym dostępnym dla każdego. Ich cena jest równie niska jak zawartość mięsa. Jednak wiele osób chętnie po nie sięga, żeby w szybki i łatwy sposób zaspokoić głód. 

Okazuje się, że to co można znaleźć w składzie jednych z najpopularniejszych parówek w Biedronce, może prowadzić do koszmarnych skutków. Składnik znajdujący się w nich jest śmiertelnie niebezpieczny dla zdrowia. Ból głowy, zapalenie nerek, zatrucie organizmu, a także podwyższone ryzyko zachorowania na raka - to można otrzymać po spożyciu sekretnego składnika producentów.

Marka Sokołów dostarcza Biedronce parówki. Sokoliki kierowane są do młodszych konsumentów. To właśnie w produkcie dla dzieci można znaleźć niezwykle szkodliwy azotyn sodu. Gdyby sprawdzić skład tańszego odpowiednika parówek dla dzieci okazuje się, że nie zawierają tej substancji. Parówki Głodniaki produkowane dla Biedronki nie mają w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji, są tańsze i również kierowane do dzieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Biedronka zapytana o to dlaczego ma na swoich półkach produkty tak szkodliwe dla zdrowia, zbywa pytającego tłumacząc, że osiągnięcia w branży mają dużo większe niż konkurencja i jeden produkt nie świadczy o tym, że chcą w jakikolwiek sposób zaszkodzić zdrowiu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. 13-letnia córka Wiśniewskiego przeszła spektakularną metamorfozę. Efekty odbierają mowę
  4. Druzgocące doniesienia godne największego potępienia. Zszargali pamięć o Korze w niewybaczalny sposób
  5. 82-latka uwielbia randkować. Nie może opędzić się od kochanków poniżej 35 roku życia

źródło: bizblog

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News