Porażające sceny pod Biedronką. Nie żyje jedna osoba

Porażające sceny pod Biedronką. Nie żyje jedna osoba Źródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Biedronka - nie żyje jeden z pracowników sklepu. Pod marketem doszło do dramatycznego wypadku, mężczyzna zmarł na miejscu. Prokuratura rozpoczęła śledztwo w tej sprawie, dochodzenie zapowiedział również Okręgowy Inspektorat Pracy.

Nie żyje pracownik sklepu sieci Biedronka, pod marketem doszło do dramatycznego wypadku. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń, prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie. Zabezpieczono również nagranie ze sklepowego monitoringu.

Biedronka - nie żyje ochroniarz marketu, prokuratura rozpoczęła śledztwo

Do tragicznego wypadku doszło w markecie sieci Biedronka w Redzikowie w województwie pomorskim. W czwartek 9 lipca 2020 roku około 3 nad ranem prowadzony był rozładunek towaru. W pewnym momencie kierowca ciężarówki zaczął cofać, mężczyzna nie zauważył jednak, że pomiędzy rampą, a naczepą znajduje się jeden z ochroniarzy sklepu.

Pracownik marketu doznał ciężkich obrażeń głowy, zmarł na miejscu. Lokalna prokuratura rozpoczęła śledztwo w sprawie śmierci ochroniarza.

- Na miejsce wypadku pojechał prokurator. Trwają oględziny miejsca. Jest przesłuchiwany 29-letni kierowca TIR-a. Zostało też zabezpieczone nagranie z monitoringu. Kierowca był trzeźwy - przekazała Magdalena Gadoś, szefowa słupskiej prokuratury rejonowej, w rozmowie z portalem gp24 prokurator.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prokuratura Rejonowa w Słupsku podjęła decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok zmarłego pracownika sklepu Biedronka. Tir został zabezpieczony w celu przeprowadzenia badania technicznego pojazdu.

Dzisiaj grzeje: 1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni

2. Objawy raka wątroby. Pod żadnym pozorem nie należy ich lekceważyć

Postępowanie w tej sprawie przeprowadzi również Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku. Zostaną sprawdzone między innymi warunki pracy oraz zasady na jakich zatrudniony był zmarły ochroniarz Biedronki.

 - Jesteśmy głęboko poruszeni nieszczęśliwym wypadkiem, jaki miał miejsce w obrębie naszego sklepu. Nasze myśli i wyrazy wsparcia kierujemy do rodziny pracownika, który zginął. Zabezpieczyliśmy monitoring, a na miejsce zdarzenia niezwłocznie udał się przedstawiciel firmy, która realizowała dla nas transport towarów. Współpracujemy ze stosownymi służbami licząc na jak najszybsze wyjaśnienie przyczyn tego zdarzenia - przekazał Łukasz Burda, dyrektor operacyjny regionu w Jeronimo Martins Polska, w komunikacie przesłanym do redakcji portalu wiadomoscihandlowe.pl.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wrzuciła do małosolnych nietypowy składnik. Wszyscy poprosili o przepis
  2. Sekret Anny i Roberta Lewandowskich wyszedł na jaw. Próbowali ukryć miejsce swojego pobytu, dziennikarze nie mają wątpliwości
  3. Wyszło na jaw, ile zarabia syn Zenka Martyniuka. Kwota zwala z nóg
  4. Sanepid alarmuje. Jedna z osób w autobusach zakażona, pilnie poszukiwani pasażerowie
  5. Okropne informacje o pogrzebie Karpiel-Bułecki. Wszczęto procedury wobec Kayah, dopiero teraz prawda wyszła na jaw
  6. Zablokowana autostrada, na środku koń z połamanymi nogami. Trwa akcja służb

Źródło: Smakosze

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News